Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pottyondy Edina állattgyűlölő?

Pottyondy Edina állattgyűlölő?

Figyelt kérdés
A legutóbbi videójából az jön át mintha az embereket többre tartaná az állatoknál. Szerintetek tényleg ilyen szélsőséges nézetei vannak? Magyarországon miért ilyen népszerűek egyes primitív szélsőjobbos nézetek hogy még az állítólag liberálisok is vallják őket?

2023. febr. 9. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Igen az.
Nem az, nem úgy értette.
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi az az állatt?
2023. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elírtam, gyakorin nem lehet javítani.
2023. febr. 9. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Amit Potyondi csinál az standup, nem kell mindent komolyan venni, amit mond. Sőt legfőképpen semmit. Tudom most divat hiperérzékénység és talán pont emiatt feszegeti ezeket a húrokat is. Bár nem tudom ez mennyire tudatos tőle. Szerintem ezért is ilyen népszerű, mert senkit és semmit nem kímél.
2023. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk aki nem tartja többre az embereket az állatoknál az alapból pszichiátriai eset. (Mondom ezt baloldaliként)
2023. febr. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Te vagy pszichiátriai eset! Ne nevezd magad baloldalinak szélsőjobboldaliként!
2023. febr. 11. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni hogy troll vagy, vagy szimplán idióta. Mindenesetre szórakoztató. :D
2023. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondja ezt egy szélsőjobbos aki az embereket konkrétan az állatok felé helyezi. A tènyek tények, az állatok többet érnek az embereknél a szélsőséges nézeteidre pedig nem vagyok kíváncsi hiszen amellett nyilván semmi nem szólhat hogy egy ennyire ocsmány fajt hogyan is lehetne ártatlan élőlények elé helyezni.
2023. febr. 11. 17:18
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Tehát troll vagy. Oké, fasza. :D
2023. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is troll. Nehéz elképzelnem hogy vannak ilyen baromságokat összehordó emberek. Inkább gondolom hogy provokál. Vagy esetleg gyerek még.
2023. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a trollok. Ti terjesztitek a szélsőjobboldali nézeteitek.
2023. febr. 11. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!