Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Kuhár Bence álltal emlegetet...

A Kuhár Bence álltal emlegetett állítólagos rászoruló család akinek gyűjt az valójában nem létezik, és igazából magának gyűjt pénzt?

Figyelt kérdés

Korábban abszolúlt laikusként a vonatok terén szerettem nézni a videóit, mert volt bennük valami szórakoztató. Viszont trashvod-on találtam róla videókat (pl ezt: [link] és ott azt írják róla, hogy az a rászuró család akinek gyűjt valójában nem létezik és valójában a pénzt magának gyűjti. A Trashvodon azt hozták fel példaként hogy Bence azt mondja, hogy valószínűleg hazudik arról hogy az állítólagos rászuroló családnak nincs bankszámlája, mert a mai világban gyakorlatilag nincs olyan akinek nincsen bankszámlája. Emelett az is hozták fel a Trashvodon érvként, hogy Bence állatal beharangozott közönségtalálkozók (amiken a család is részt venne elvileg) mindig elmaradnak, és ezek a rászulóknak pént kérős videók mindig törlődnek. Emelett az is gyanús, hogy az egyik videóban azt mondja hogy a család Kelet-Magyarországo, a másikban meg azt, hogy ceglédi. Ha a család tényleg nem létezik és magának gyűjt pént akkor az elég erkörcstelen dolog lenne tőle :(. Nagyot csalódnék benne ha ez tényleg így lenne.


Szerintetek a rászoruló család tényleg létezik vagy Bence hazudik, és magának gyűjt pénzt az ilyen videókkal?



2023. febr. 13. 23:10
A kérdező szavazást indított:
A rászoruló család tényleg létezik, Bence nekik gyűjti a pénzt
A rászoruló család nem létezik, Bence magának gyűjti a pénzt
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Határeset a téma, ugyanúgy lehet igaz is, mint nem.

Egy mélyszegénységben élő család, ahol egyszerű fizikai vagy alkalmi munkából tartja el magát valaki, nem feltétlenül van állandó bejelentett munkája, és simán kézbe kapja a pénzt. Még ha mára már elég nagy arányú lett és kezd a kizárólagos virtuális felé eltolódni a pénzhasználat, még bőven van akinek erre nincs igénye, vagy lehetősége sem. Ez így önmagában nem kirívóan szokatlan dolog.

Az, hogy valakinek rossz anyagi és életkörülményei vannak, nem biztos hogy ezzel villogni akar és "médiaszereplésben" kiállni az emberek elé. Nemcsak saját maga miatt, hanem ha gyerekei vannak, azért. Szerintem ezt nem is kell nagyon megmagyarázni, hogy milyenek a gyerekek és a szegénység szégyene mellett még azt a kiemelt figyelmet is megkapja valaki, hogy a közösségi médiában körbemutogatják, hogy hát ennyire szegények hogy koldulni kell a pénzért. Az, hogy nem akarja megmutatni magát a "család", még érthető magyarázat lenne.

A harmadik része, és ezzel ő is biztos tisztában van: az ilyen influencer karrier törékeny. Ha hazudik és lebukik vele, onnantól kezdve számkivetett lesz, és neki annyi. Túl nagy a kockázat egy kicsi sikerért úgy, hogy minden amit közzétesz azt lementhetik és szembesíthetik vele.


Ezek alapján nem jelenteném ki egyértelműen, hogy átveri a nézőket, ezek az "érvek" többnyire belemagyarázások. A Cegléd-nem Cegléd része lehet ellentmondásos, de ahhoz össze kell vetni a konkrét videókat, hogy ugyanarról szólnak-e.

2023. febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bát gyűlölöm a gyereket, mert egy tudatlan barom, mégis nézem néha a videóit, mert mutat olyan helyeket amikről nem tudtam, vagy nem jártam arra.

Mindig lenyűgöz, hogy ezzel a tartalommal hogy a ménküben lehet ennyi felirakotót gyűjteni.

Én dolgoztam a vasúton vagy 20 évet és érdekel is a vasút és az elhagyott helyek is, de sosem gondoltam volna, hogy van az országban 1-2000-nél több hasonló ember :D

Na de a gyűjtésről:

Szerintem nem létezik a család. Ha létezne már régen bemutatta volna! Nyugodtan lehetett volna egy néhány perces videót közölni arról hogy az első 50-100k pénz odaadja nekik. Ettől lett volna hiteles és láthatták is volna a családon hogy tényleg létezik, tényleg szükség van a segítségre.

Mostanában eltüntek a gyűjtős videói. Szerintem valakik szóltak neki hogy álljon le, mert nagy verés lesz belőle :D

Hatalmasnagy manipulátor a gyerek. Buta mint a tök, de a szövegében mindig el tudja rejteni azokat az utalásokat amikkel arra ösztönöz hogy külj neki pénzt.

Egyszer volt egy videó amikor a start kártyára gyűjtött, délelőtti 1 perces bejeelntkezés és tarhálás volt. Na ahhoz kapott egy kommentet... jól elküldte valaki a francba hogy bezzeg minden videóban másik napszemüvegben van, de start kártyára nincs pénz. És hogy mekkora prosztóság már hogy azoktól a kis 6-10 éves gyerekektől kunyerál pénzt akik nézik. El is tűnt a videó néhány percen belül :D

És amúgy igaza volt a kommentelőnek... ha megnézed a kezdetekhez képes új, jó ruhákban jár, iPhonet vett, stb. Ha folyamatában végignézed a történetét, odafigyelsz a részletekre, látszik rajta hogy gazdagodott, látszik hogy pofátlanabb lett. A start kulb kártya sem 2 fillér és a külföldi útjai nem ingyen vannak, többtízezret el lehet volnatozni egyetlen nap alatt.

Szóval ha végignézed a karrierjét

2023. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Érdekes volt mindkettő komment érveit olvasni a trashvodon lévő kommentek után (amik szerintem egy kicsit elvakultak voltak).


#2 Nem lehet hogy a videókból összejön neki annyi pénz amikből fedezi az új ruhákat, meg amiből a külföldi útjaira is telik? Szerintem az is elképzelhető.

Meg olvastam hogy Bence szakmailag nem mindig mond helyes dolgokat. Tudsz ajánlani olyan közlekedéses yotube csatornákat ami szakmailag jobban rendben van?

2023. febr. 14. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi összejön a youtubeból persze, de nem tudom hogy mennyit kaphat ennyi felirakotzó és ennyi megtekintés után. Az biztos hogy nem havi százezreket. Egyszer belenéztem egy live-jába és ott szinte minden második mondada az volt, hogy a patreonon küldjél péézz!! Szánalmas... Biztos hogy ott is összejön neki néhány ezer havonta.


Szakmailag rengeteget fejlődött az biztos. De még is sincs sehol sem. Akkora baromságokat tud mondani hogy óráki zúg tőle a fejem :D De végülis nem feltétlenül kell egy ilyen csatornának centire szakmailag lennie, mert akkor senki nem értené meg hogy miről beszél. Azt mondanám, hogy kb most már helyen van. Elnézhetőek a félrebeszélései. Aki a videói alapján lesz vasztas, vagy bkv-s az majd úgyis megtanulja hogy mi micsoda.

2023. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Eddig nem is tudtam, hogy a TrashVod nem szimplán egy pellengér oldal, de a felhasználók és kommentelők minősége is azonos a videók tartalmával, de az nemcsak alpári, hanem mélységesen gyűlöletkeltő is. Így viszont megvan az esélye annak is, hogy ha valaki elég sokáig fújja a hülyeségét vagy szimpatizálnak a teóriával, egy idő után tényként kezelik.


"Szakmailag rengeteget fejlődött az biztos"

Mikor? Kb. 2 hónapig bírtam, utána leiratkoztam még a múlt nyáron, amikor rendszeresen ment a vinnyogás valamin, a kérdésben kritizált 'koldulással' összekötve.

2023. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent kinézek belőle, viszont azért az tényleg nem olyan hihetetlen, hogy valakinek nincs bankszámlája.
2023. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!