Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andi avagy Kendall...

Tóth Andi avagy Kendall Jenner a szebb?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Tóth Andi.
2023. febr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Kendal
2023. febr. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Tóth Andi eleve nem szép
2023. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit fura őket hasonlítani...


Kendall világhírű modell,illetve plasztikázva is van...


Andi csak erősen sminkel ,ezért más az arca,illetve 15 évesen ismerte meg az ország,azóta változott...


Andit sokan nem szeretik,mert szókimondó és erősen sminkel.De nagyon tehetséges!Eszméletlenül táncol és énekel.Mellesleg smink nélkül is szép,mert van amikor nem sminkel.



Kendall plasztikázva van,és egy világhírű családba tartozik.



Kendallt valószínűleg többen szebbnek mondják,mint Andit...

2023. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Kendall arca plasztikázva van. Viszont Andi is van mikor sokat sminkel. De legalàbb termèszetes.
2023. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Meg kellett néznem ki az a Kendall Jenner, mert fogalmam sem volt róla.


Az, hogy egy világhírű családba tartozik, semmi köze a szépséghez! Mintahogy annak sem, hogy Andi szókimondó, jól táncol, illetve énekel, stb.


A kérdezőnek a szépségre, vagyis a külsőre vonatkozott a kérdése, a fentebb felsoroltaknak meg ehhez semmi köze!


Megnéztem ezt a Kendall-t, vagy kicsodát, hát elmegy, nem csúnya, mondhatjuk talán, hogy szép, de vannak olyan fotók róla, melyeken kifejezetten nyúzottnak, leharcoltnak tűnik.


Andi: Hát sosem értettem, hogy sokan, miért tartják őt annyira szépnek.

Én mindig csak egy átlagnak láttam és látom. A fotói agyonretusáltak! Most meg aztán borzalmasan néz ki. Le van harcolva ő is rendesen. Szóval, hogy a kérdésedre egyértelműen válaszoljak, számomra csak egy átlag az Andi. A Kendall-nak meg kicsit más az arca, van benne báj, nőiesség, finomság. Az Andi pont az ellenkezője. Sokkal kiéltebb az arca, vad, erotikus. Mondhatni csak arra való.


De ez olyan, mint pl. Madonnát a rajongói még 80 évesen is bombázónak fogják látni, pedig már most egy eléggé aszott nő. Szépnek őt sem láttam sosem. Ha rajongsz valakiért, akkor mindenkinél szebbnek látod. Ha ez a varázs elmúlik, akkor csak egy átlagnak, vagy még annyinak sem.

2023. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Kendal. Ne viccelődjünk már, Tóth Andi szép volt, amíg szét nem itta, szívta, kokózta, bulizta magát.
2023. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Bírom, amikor valaki feltesz ide egy kérdést, hogy xy szép-e, és állandóan jönnek a fikázó, meg az átlagosnak tituláló hozzászólások. Általában azok az emberek, akik ezeket írják, úgy néznek ki, mint a telifosott búvárruha.:D Még hogy Tóth Andi nem szép, meg átlagos, haha jó vicc. Úgy nagyjából az emberek 95%-ánál jobban néz ki, de átlagos ja.😆 És nem, nincsenek szétretusálva a képei, épp a napokban töltött fel magáról egy videót (nem filterest mielőtt valaki ezzel jönne), és maga az arcszerkezete is a tipikus “supermodel look”. Sokan itt azt se tudják ez mit jelent, és hogy kell egy arcot szakszerűen kielemezni, úgyhogy ne legyen mérvadó, hogy a gyakorisok mit gondolnak a szépségről. Itt minden bomba csaj max átlagos, a szarok meg fel vannak hypeolva. Nem egy ilyen kérdésbe futottam már bele.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem mindketten nagyon szépek, de Tóth Andi viszi a prímet.

2023. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: Jézus Isten! Orvos látott már? Szerintem minél előbb, mert nagyon nagy baj van nálad a toronyban!
2023. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!