Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Fókúszcsopor...

Mi a véleményetek Fókúszcsoport Ádám és Csokker JÓLVANEZÍGY című youtube műsoráról?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Párat láttam, annyira nem fogott meg. Elég profinak tűntek, meg vicces is volt, de ez a vlogolás dolog nem az én műfajom. Untat egy 15 perc után.
2023. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyik haverom ajanlotta szóval belenéztem, de pár perc után feladtam. Rá kellett jönnöm hogy nem bírom elviselni Fókuszcsoport Ádám gyereket.
2023. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem rossz időnként nézem én is bár meglepődtem

hogy politikával ilyen sűrűn foglalkoznak

2023. febr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Sosem szerettem ezt a beszédhibás beképzelt Ádám gyereket, de adtam neki egy esélyt.

Egyszerűen nem értem, ez mi akar lenni. Valami közepgyenge viccesnek szánt reakcióvideó?

Mennek a videók. Ül mellette egy duci gyerek, aki benyög néha valami kínos poént, Ádámka meg félig csukott szájjal motyog. És ezt nézi több tízezer ember.

Egy másik videóban jó, bár elég nyilvánvaló dolgokat mondanak politikai témákban. Semmi extra.

2023. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nagyjából minden műsorukat megnéztem. Vagyis leginkább hallgattam, háttérben szokott menni. Én a politikai témáiknak jobban örülök. De nem tudom, hogy meddig fogják csinálni. Nekem elég fura, hogy elég gyakran feljön, hogy pihenni mennek, meg majd öreg korukban mit csinálnak, mit csinálnak, majd ha nem lesz a műsor, főleg a ma reggel feltöltöttbe volt egy hosszabb rész erről. Fél év megy kb. a műsor, szerintem korai kicsit. Oké, hogy vannak nehézségek, de én nekem fura, hogy ennyire nyomják a nézők felé. Balázsékhoz tudom hasonlítani őket, hogy Balázsék már 10+ éve csinálják, megértem, hogy azért már fel-fel merül, hogy mi lesz majd. De azért fél év után ne az legyen egy csomószor a téma, hogy mi lesz a műsor után. Már elég rendesen kiégettnek tűnnek a fiúk vagy legalábbis Ádám.

Emellett sokszor előfordul, hogy olyat kritizálnak, beszélnek ki, amit előtte/utána ők is megcsinálnak. Kritikára meg az a válaszuk kb, ez az ő műsoruk, ha valaki jobbat tud, csináljon jobbat (aztán meg kibeszélnek egy hírt, ahol valaki kiakadt a kritikákon).

Plusz van amikor teljesen unszimpatikusan beszélnek egy témáról, mint a gyermekmentes téma, ahol a kritikákra újra sértődéssel reagáltak.

2023. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nézem, és jól van ez így.
2023. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon szeretem őket. A jellemük nagyon kellemes és mindig meg tudnak nevettetni, és könnyen rá tudok hangolódni az ironikus és cinikus stílusukra, engem nagyon szórakoztatnak. Emellett rengeteg fontos infóról szoktak beszélni, rengeteg hírről tőlük értesülök, és ez jó is így.
jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!