Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Közülük ki roma?

Közülük ki roma?

Figyelt kérdés

Nem rasszizmusból írom, de ezek a sztárok cigánygyanúsak és kíváncsi vagyok, hogy ki az valóban közűlük.


Horváth Tamás

Ákos

Freddie

Diaz

ALEE

Tóth Andi



2023. febr. 24. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ákos és Freddie egészen biztosan nem (Ákosnál egyáltalán hogy merülhetett ez fel, nem is értem)

A másik négy lehet, az áruháznevű az tuti az.

2023. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja meg Lagzi Lajcsit és ByeAlexet és Kiss Kevint lehagytam XDD Őróluk is kérdezni akartam, hogy romák e.



Csak azért merült fel mindnél, mert egyik se erősítette meg, de mindről hallottam valamit.


Horváth Tamásról valahol hallottam, hogy az, de nem tudom, annyira mégsem látom, max annyi, hogy fekete a haja.

Ákosról valami poszt alatt olvastam, hogy írták, hogy cigány, no racism de látom rajta. Fekete haj, kreolos bőr, az orra, fejformája úgy a cigányokra jellemző. Meg úgy az egész Bonanza Banzai cigányok voltak szerintem.

Freddieről is volt ez a sejtés egy időben, de ő túl világos bőrű romának.

Diazról is olvastam valahol hogy az, de szerintem ő csak szimplán kreolos magyar. Mellesleg előbb nézném spanyolnak, mint cigónak, pedig spanyolnak se spanyol.

ALEEról is hallottam de ő az tuti, szimplán már a stílusából is lejön.

Andi részben az csak szerintem.

Kiss kevinről nem tudom eldönteni, hogy barna bőrű magyar, vagy tényleg roma e.

Lajcsiról is volt vita, hogy ő német vagy roma, nos én nem tudom németnek látni őt.

ByeAlexben se nagyon látom, hogy az, csak hallottam róla ilyesmit.



Áruháznevű xdd kiégek.



Amúgy tényleg nem rasszizmusból írom, egyikkel sincs bajom.

2023. febr. 24. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Horváth Tamás
2023. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!