Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik az a magyar színész...

Melyik az a magyar színész akinek egyszer elgurult a gyógyszere, dührohamot kapott, ordítozott és csapkodta a telefont? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi anekdotát mesélte el egyszer:


Valami színházi próba közben telefonja volt. Tudniillik épp akkortájt ment tönkre a házassága meg hasonlók. A hívásnak vagy volt ehhez köze, vagy nem, lényeg, hogy neki itt betelt a pohár, elkezdett káromkodni meg csapkodni. A körülötte lévő kollégák ennek hatására szépen kivonultak a helyiségből. Egy valaki maradt ott, akit ez a színész tisztelt mint nagy öreget, s az alábbi életbölcsességet osztotta meg vele, valahogy így szólt a párbeszéd:

-Felnőtt ember vagy, úgyhogy te tudod. De így nem lehet viselkedni.

Hány éves vagy?

-Harminc[valahány].

-Na, ennyi idősen én is pont olyan hülye voltam mint te.


Ide kapcsolódott még valami Adyligetes részeg száguldozás története is.

Mindez egy rádióinterjúban hangzott el, úgy 10 éve :D

Valaki meg tudná mondani, hogy ki volt ez a színész, illetve aki az 'észt' osztotta neki?

Help pls! Köszi.



2023. febr. 24. 21:01
 1/1 anonim válasza:
Mucsi Zoltán? 🤔🤣 bár lehet más is, csak tippeltem.
2023. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!