Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik ezek közül a legszebb...

Melyik ezek közül a legszebb színésznő?

Figyelt kérdés

Rosamund Pike:

[link]

[link]


Lily James:

[link]

[link]


Isla Fisher:

[link]

[link]


Sophie Marcue:

[link]

[link]


Reese Witherspoon:

[link]

[link]


Christina Appelgate:

[link]

[link]


Alba Baptista

file:///C:/Users/Felhaszn%C3%A1l%C3%B3/Pictures/%C3%89ves%20munka/MHP_05663_R.jpg.webp

[link]


Àstrid Bergès-Frisbey

[link]

[link]


Tuesday Weld

[link]

[link]


Emma Watson

[link]

[link]


Örülök ha véleményt is írtok róluk.



2023. márc. 2. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Rosamund Pike
Lily James
Isla Fisher
Sophie Marcue
Reese Witherspoon
Christina Appelgate
Alba Baptista
Àstrid Bergès-Frisbey
Tuesday Weld
Emma Watson
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ki az a Sophie Marcue?
2023. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Számomra Rosamund Pike. Christina Appelgate fiatalon nagyon szép volt, most a betegsége miatt meghízott, és nyilván le is van robbanva. Emma Watson, és Reese Witherspoon szerintem nem szépek, inkább csak cukik.
2023. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Isla Fisher kicsit fiatalabban


Örülök ha véleményt is írtok róluk.

Sokat nem ismerek.

Mint színésznő, Rosamund Pike kiemelkedő, ez egyértelmű, de Reese is egész jól alakít.

Emma Watson - kevés nála ellenszenvesebb színész létezik számomra, egyszerűen már a megjelenése is irritál, annyira tenyérbemászó. Mint színész pedig csapnivaló, kuka.

2023. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Lily James, és Alba Baptista! Úgy látom az én ízlésem és szépség iránti érzékem kicsit más mint a többségnek, de a felsoroltak közül nekem ők a legszebbek. Sajnos nem tudtam dönteni közülük.
2023. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 Francia színésznő, most 56 éves. A 80-as években robbant be a házibuli című filmmel, amelyben 14-16 év körüli tinilányt játszott. Újabban nem sok olyan filmben szerepelt amit a többség néz, ezért sem ismerhetik főleg a fiatalok. 56 éves kora ellenére ma is jól tartja magát, és kimondottan szép. Egy igazi francia szépségideál volt fiatalon.
2023. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!