Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andi miért vállal be...

Tóth Andi miért vállal be mindent amiben egy kis pénz van?

Figyelt kérdés
Minden ócska kertévés szereplést bevállal meg vackokat reklámoz az instajan mint valami kezdő vidéki influenszer. Miért nem érzi hogy mi az ami neki már rangon aluli?

2023. márc. 6. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Pénzéhség (szegény családból jön, ezért kompenzál)
Nem annyira pénzéhség hanem exhibicionizmus
Nem értek egyet
22 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Pont olyan mindent szart bevállaló, minden félmillióért magából bohócot csináló pojáca kezd lenni, csak nőben, mint a Majka.
2023. márc. 6. 13:41
 2/17 NTBS ***** válasza:
89%
Szereti a pénzt. Tudományos munkával nem tudja megszerezni.
2023. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Te mit látsz amit én nem? Mi rangon aluli egy pia reklámozásában? Elvégre énekesnő aki fellép ott meg mindig van ital bőven ha valaki bulizni megy. Szerintem ez egybe vág. Ha pelenkálat reklámozni anyukáknak akkor aztmondanám hogy minden szrt elvállal mert ahhoz semmi köze. De szerintem ezzel semmi baj nincs
2023. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3:


Most viccelsz? fagyi, karácsonyfadisz, telefontok, hamburger. Csak az elmúlt 2-3 hónapból mondtam olyanokat, ami nem pia. Van az Andee-bazárban minden, mint a bucsuban.

2023. márc. 6. 23:25
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Enni eszik gondolom, telefonja van, karácsonykor meg dekorál. Ezen mi rangon aluli még mindig nem értem :D Nála van lentebb is hidd el
2023. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha az albit meg a kajádat kell kifizetni, hirtelen semmi nem lesz "rangon aluli".
2023. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Pènzt kap èrte.
2023. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert valamiből neki is meg kell élnie.
2023. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8:


Megélhetési gondjai lennének?


A napokban posztolt az uj Porsche-járol.


[link]


Vagy csak béreli?

2023. márc. 10. 13:15
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért bérelné?🤦🏻‍♀️ Szponzorautó, ingyen használhatja a reklámért cserébe. Ez nem jelenti azt, hogy az övé, nagyon nem. A Mustangot is visszaadta.
2023. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!