Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vikidál Gyula kommunista volt?

Vikidál Gyula kommunista volt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de váltott, mint nagyon sok hasonszőrű énekes, aki most a fideszhez dörgölődzik.
2023. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 madi111 ***** válasza:
91%

Először azt mondta, hogy ő nem volt ügynök.


Aztán amikor kiderült, hogy igen, akkor azt mondta, hogy oké az voltam, de soha nem jelentettem senkiről.


Aztán amikor előkerültek a jelentései, akkor azt mondta, hogy oké írtam egy pár jelentést, de nem sokat.


Aztán amikor kiderült, hogy nagyjából mindenről és mindenkiről is jelentett, akkor már nem mondott semmit.

2023. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
97%
Igen, mint akkoriban szinte mindenki.
2023. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Sose értettem ezt.

Másképp oda se engedték volna.

Eltörtêk volna az ujjait, aztán most gitározz bátyja!

2023. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Csóró takaritónő csóró fiacskája volt, aki megélni sem tudott, nem véletlenül szervezték be éppen őt. Persze könnyű utólag elitélni.
2023. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, egy mocskos kommunista ügynök volt, aki többek között Szörényit is fel akarta nyomni. Hiába a jó hang, hosszú haj meg a szakáll, nem volt több, mint egy komcsi patkány.
2023. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon visszataszitó külseje volt, amikor egyszer egy koncerten láttam. Jó hangja volt, de állítólag üvöltözött a technikusokkal, ha valami szerinte nem volt jó. Szörényi rászólt, erre minősíthetetlen hangon üvöltözött.
2023. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő volt Dalos ügynök...
2023. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!