Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Fókuszcsoport Youtube...

A Fókuszcsoport Youtube csatorna arca meleg? Affektál vagy nem tud beszélni?

Figyelt kérdés
Miért teszi ezt?

#melegség #beszédhiba #affektálás #fókuszcsoport #idegesítő beszéd #logopédiai kezelés
2023. márc. 21. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Meleg és affektál.
Meleg, affektál, és beszédhibás is.
Nem meleg, de affektál.
Nem meleg, de beszédhibás és affektál is.
Nem meleg, de beszédhibás.
Nem tudom mi a nemi identitása, de beszédhibás.
Egyéb, kommentben kifejtem.
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
(Csak megjegyzem, hogy a "nemi identitás" az a transzneműség témaköre. Ha nem megy, ne bonyolítsd, írd oda, hogy 6uzi...)
2023. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, képben vagyok, nemi irányultságot akartam írni, de végül nem úgy sikerült. :)
2023. márc. 22. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Tudható róla, hogy nem meleg. Most hallgatom a mai videót és direkt figyelem, de nem hallom beszédhibásnak. Tudok példát feltűnően beszédhibásra, de inkább nem említem.
2023. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Hogy meleg vagy sem, azt nem tudom és nem is érdekel, amíg nem velem akar randizni.


A beszéde sajátos, de beszédhibának nem nevezném. Affektálásnak sem tartom.


Engem valamiért nagyon Dancsóra emlékeztet a hangja és a beszédstílusa. Vajon csak sokat nézte, vagy vele is régi haverok, mint sok más YouTuberrel?

2023. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem valószínű, hogy meleg. Van egy nőnemű felesége meg 2 gyerekük. Bár felesége meg gyereke Szájer Józsefnek is van, aztán mégis odakerült valahogy arra az ominózus brüsszeli ereszcsatornára, ugyebár :)


Ami a beszédhibát illeti, az egyértelműen nincs a Fókuszcsoportos gyereknek. Ha beszédhibát szeretnél hallani, akkor egy szép példa rá Bayer Zsolt, őt hallgasd meg. Úgy selypít, mint egy óvodás, akinek épp most estek ki elöl a tejfogai. Gondolom az ő gyerekkorában még nem voltak olyan elterjedtek a logopédusok, vagy csak a szülei nem foglalkoztak vele, hogy elvigyék, aztán úgy maradt. Nem baj, azért adtak neki egy tévéműsort a Hír TV-n, ott elselypeghet a nyugdíjas nénik előtt, akik lelkesen tapsikolnak neki.

2023. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Pedig biztos voltam benne, hogy langyika. Ahogy ott enyelegnek azzal a másik sráccal. Meg kábé úgy szokott ott mozogni a háttérben mint egy házi asszony.

Amúgy a témáiban is a melegeket védi. Meg ilyenekkel viccel.

Szerintem heteró férfi nem viccel f-rok sz-pással.

Illetve elég trágár. Ezt a részét szerintem nem kéne erőltetni.

2023. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Beszédhibás, félig csukott szájjakl próbál beszélni. Végül is egy ilyen trash videósnál elmegy.
2023. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!