Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg igaz lehetett az a...

Tényleg igaz lehetett az a pletyka, miszerint a 90-es évek elején, az akkor tizenéves Szandi énekesnőnek viszonya volt a Fenyővel?

Figyelt kérdés

Ugye köztudott Szandiról, hogy a sokkal idősebb pasikat kedvelte.

S volt akkoriban az a vicc is, hogy:

-Hol volt Szandi karácsonykor?

- Hát a Fenyő alatt!



2023. ápr. 3. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem!

Fel sem merült. Fenyőt szinte apjaként tisztelte, és ma is. Kiskorú volt, szoros szülői felügyelettel egyengették a szülei a karrierjét. Meg a nővérét is.

Ostoba pletyka. Annak idején fel sem merült ez az ócska pletyka. Nem ertem, hogy most higy merülhet fel.

2023. ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16 évesen jött össze, az akkor 32 éves Bogdán Csabával.

S a 90-es években, szárnyra kapott egy pletyka, hogy vajon neki adta-e a szüzességét vagy titokban a Fenyőnek. Láttam egy mémet róla és eszembejutott ez a régi pletyka. Vajon mi lehet az igazság? Tán sosem tudjuk meg. Szandi titkosította az igazságot. Talán akkor tudnánk meg, ha Csaba elkottyintaná a médiának, hogy első alkalommal vérzett vagy már piszkálta valaki. Erre bizony én is kíváncsi lennék.

2023. ápr. 4. 01:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Á, ez hülyeség, nem jött össze Fenyővel.
2023. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az ilyen viccekből meg mémekből aztán nagyon érdemes következtetéseket levonni bármire... Anyám...


"Tán sosem tudjuk meg."

Nincs is hozzá semmi közöd! Mi meg nem is vagyunk rá kíváncsiak.


"első alkalommal vérzett vagy már piszkálta valaki"

1. Beteg vagy.

2. Tanulj biológiát!

2023. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet, mert nem volt egy kiemelkedő tehetség, mégis fel lett futtatva. Nála sokkal tehetségesebb énekesek meg nem kaptak elismerést. Talán pont azért, mert nem voltak hajlandók lefeküdni olyannal, aki előrébb juttatta volna őket.

Persze ez csak pletyka, lehet nem igaz, de igazából nem lepne meg, ha lenne alapja.

febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!