Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek lehet belőlem...

Szerintetek lehet belőlem amerikai énekes, mint például Justin Bieber?

Figyelt kérdés

Egy elég érdekes tini srác vagyok a stílusom valami szörnyű, mindig képes vagyok mások bőrébr bújni és játszani a kis cukit.

Amikor Taylor Swift kiadta a Midnigtsot rájöttem hogy igazából minden álmom hogy énekes legyek. Van tehetségem, a hangom is jó, öt perc alatt összedobok egy sztorit vagy egy dalt. Mindig is imádtam énekelni! Hsngszereken is játszok! Énekórákra, hangképzésre jártam éveken át!

Az angoltudásom is tök jó!

Szerintetek lehet belőlem egy olyan kedvelt amerikai énekes mint mondjuk Justin Bieber, Dua Lipa vagy Taylor Swift ha a szüleim tökre utálják a mai amerikai trendeket és valószínüleg nem támogatnák a karrieremet!


2023. ápr. 10. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Minden további nélkül!

Láthatóan az eszed már meg van hozzá (if you know what I mean).

Egyébként hány tehetségkutatóban szerepeltél, hány dalodat publikáltad eddig mondjuk YouTube-on, and - last but not least - do you speak english?

2023. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Az eddigi 12 életéved alatt mit tettél az amerikai egyesült államokbéli állampolgárság megszerzése érdekében?
2023. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán erre gondoltam. Tényleg volt abban amit írtál de én speciel arra gondoltam hogy egy amerikai tehetségkutató figyelmét hogyan hívjam fel magamra!

Tegyek fel videket Y-ra? Nem hinném! És mint mondtam a szüleim nem támogatják mert szerintük nem érnék el semmit (tutu ezt mondanák)

De ezenkívül nagyon hálás vagyok amiért írtál!

(And yeah I understood your chat!)

2023. ápr. 10. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Tehát milyen lépéseket tettél ez irányban? Igen, még mindig az állampolgárságra gondolok.


"(And yeah I understood your chat!)"


Ezt inkább nem erőltetném...

2023. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!