Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova lett Charlie Sheen?

Hova lett Charlie Sheen?

Figyelt kérdés
Mindig csinált valami balhét, kevés olyan vígjáték színész egyike, akin mindig tudtam nevetni, de a komoly szerepeket is hozta szerintem. Az hogy a magánéletét nyilvánosan élte, szex, drog, alkohol stb. Az egy dolog, de szerintem ezeknek a csilivili kirakat színészeknek, akiknek egy normális alakításuk nincs, ők is ugyanígy élnek csak titkolják legfeljebb, őszinteség zéró, csak muszáj mindig jó pofát vágniuk a médiának. Én nagyon sajnálom hogy így eltűnt, szívesen néznék vele bármilyen új filmet.

2023. ápr. 13. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Malibun csajozik szerintem.
2023. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg öregedett , és megváltozott rájött a hibáira, nem kellet volna ott hagyni, a két pasi meg egy kicsit, de, már késő.
márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!