Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem zavarja a színésznőket ha...

Nem zavarja a színésznőket ha hosszasan hevesen kell csókolózni filmben egy másik lánnyal? Hogyan tudják megtenni?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori jelenség lett, főleg a mai filmekben, de tegnap néztem egy 2009 es horrort amiben tinik voltak és abban is volt egy ilyen jelenet. És tényleg csókolóznak hevesen hosszasan? Hogyan tudják ezt megtenni ha ők heterók? Vagy talán biszex lányok? Jó tudom színészet de én akkor sem lennék képes mondjunk egy másik férfival csókolózni és nem is vállalnám ezt férfi létemre.

2023. ápr. 24. 09:23
 1/9 A kérdező kommentje:
* hevesen hosszasan!!!
2023. ápr. 24. 09:24
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

1.) a filmes csók sokszor nem igazi.


2.) A szerződésben részletesen benne van, mit várnak el/vállal. Akit zavar az nem írja alá abban a formájában.

2023. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Azért pénzben ez rendesen meg van fizetve gondolom. A nők amúgyis könnyebben csókolóznak másik nővel, mint férfi férfival, ez benne van a genetikájukban.
2023. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
2005-ös Tamara c. horrorban fiúk csókolóznak. Nem újkeletű ez, színészet. Ennyi.
2023. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen van olyan is, én biztos nem vállalnám még milliókért se.
2023. ápr. 24. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Erről az jut eszembe hogy ben affleck egyszer azt mondta hogy "a legnagyobb megpróbáltatás színészkémt az volt, amikor egy másik férfit kellett megcsókolnom", mire evan rachel wood azt reagálta hogy "ja, biztos nagyon nehéz lehetett, de próbálj meg eljátszani egy olyan jelenetet, ahol megerőszakolnak"


Nem a világ vége egy filmes csók, pláne ha nem kell érezned semmit a másik iránt. Van annál rosszabb is.

2023. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor szar színész lennél. Az a lényeg a színészetben hogy el tudják adni hogy mennyire élvezik a csókot még akkor is ha nem. Ha nem sikerül átadni akkor nem jó színészek
2023. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
#3 és hol van erről statisztika? Legtöbb nő szerintem nemhogy egy idegen másik nővel, de idegen férfival sem csókolózna. Az, hogy részegen buliban elcsattan egy-két puszi lányok közt az teljesen más.
2023. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy munka. Semmivel nem másabb a csók egy ilyen helyzetben, mint egy kézfogás. Ahogy az orvos megvizsgálja a beteget, ugyanúgy a színész is eljátssza, és az élet megy tovább. Azért nem furcsa, mert a partnernek sem furcsa, mindenki tudja, hogy ez egy szerep. A színésznek a teste a munkaeszköze.
2023. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!