Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Malek Miklós és Varga Viktor...

Malek Miklós és Varga Viktor tényleg egy pár?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 9. 22:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nezd meg az rtl moston a fokusz pluszt ott kell legyen Malek Miklos mikor otthon L.A-ben van es mutatja a BARATNOJET, ugyhogy nem meleg!!!!!
2010. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
szerintem viktor meleg(bár nem lehet tudni nem lehet kinézet alapján ítélni) de miklós az nem meg különben is valakit nem lehet megítélni a látszat alapján mert sokan aztmondják miklósra h meleg de ezek tuti pasik lehetnek sokan és irigyek rá ezért mondják mert én nagyon bírom malek miklóst (ifj)
2010. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
meg amúgy is van baarátnőjük mindkettőnek
2010. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Egyik sem meleg. Kedves kérdező téged félreinformáltak. Elegem van már abból hogy Viktort állandóan lebuz*zzák mikor rohadtul nem az. Egy komoly romantikus alkatú férfi egyedi stílussal lazasággal optimizmussal és vidámsággal. Örülnék ha minden pasi ilyen lenne ezen a földön. Az hogy Miki meleg-e nem is értem hogy fordult meg a fejedben... Az meg hogy ők ketten? Ez nevetséges már ne haragudj nincs jobb dolgod?
2010. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Igen képzeld el hogy a google tévedhet mert azt is írja h markó iván meleg és azt tudom 100%-ra hogy nem meleg!!!!! És tuti h miki se az!!!!!
2010. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Kérdező foglalkozzál inkább a saját életeddel!Ne azzal hogy ők melegek-e.Miért lennének melegek?Mert jól néznek ki?Mert kedvesek, s ez egy férfitől ma már furcsa?Vagy irigykedsz a sikereikre?Menj a nyomdokaikba!!Hajrá!!S ha sikerül akkor nem fogsz ilyeneket írni.Talán!!!!
2010. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
tom,hogy későn,írok,de most láttam a kérdést.Szóval,akár milyen sztár nevét írod be a google,ad ki egy,olyan(amúgy,teljesen alaptalan) találatot,hogy"meleg"...
2013. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!