Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki sajnálja, hogy Balázsék...

Zx10r kérdése:

Ki sajnálja, hogy Balázsék abba hagyják a rádiózást? Ki mit fog hallgatni helyettük?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok hajlandó bochkort hallgatni és más rádió műsor nem nagyon van :( nagyon fogom hiányolni őket, már úgy érzem, hogy az életem részei.

2023. máj. 18. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed? Csak mert most hallok erről először.
2023. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 egyszer mindenki abbahagyja, nem? :)
2023. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam erről. Rákerestem, és egyik szennylap sem írt erről semmit, márpedig Balázs, Feri, meg a Jani olyan személyiségek, hogy a legnagyobb aranyköpéseiket perceken belül lehozza az összes ilyen pletykalap, valamint a műsoraikat, és a közösségi oldalaikat az összes energiavámpír újságíró nyitott szemmel, és füllel követi.


Tudsz forrást mutatni arról, hogy honnan származik az infód? Simán lehet, hogy csak egy fals infóról van szó, ami még ráadásul régi is.

2023. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Bár nem hallgatok rádiót, de azért ismerem az említettek és társaik „munkásságát”. Utcaseprőnek jobb lenne mindegyik. Nem mikrofonhoz, de semmiféle médium közelébe sem lenne szabad ezeket a senkiket.
2023. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem kár értük. Kifulladt az egész vagy 10 évvel ezelőtt. Amúgyis utálom ezt a rádiós erőltetett röhögést meg a semmiről való végtelen dumálást a fingós szarós viccekkel együtt. Olyan témákat húznak elő amiről 2 szót nem érdemes váltani, nemhogy órákat fecsegni róla.

Sokkal inkább hallgatom mondjuk az önkényes mérvadót a spirit fm-en délutánonként mint Balázsék értelmetlen dumálását, ott legalább elgondolkodtató témákat hoznak fel...

2023. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Hulladék műsorok, semmi emberek.
2023. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#1 #3 ha figyelmesen hallgatjátok őket mostanában az elmúlt pár hétben többször is utaltak rá. Szerintem max egy év, megvárják míg lejár a szerződésük és abbahagyják.
2023. máj. 18. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak találgatás. Akkor jó.
2023. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ne úgy, mint az Ábel Anita! Az is pár éve mondta, hogy nem tévézik többet, és még mindig ott bohóckodik mindenféle műsorban (nem csak ismétlés!)
2023. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Így akarnak nyomást gyakorolni a rádió 1 bizonyos személyeire a fizetésemelésért. Nem hagyják abba egy ideig nyugi.
2023. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!