Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Még mindig nem kéne megszüntet...

Még mindig nem kéne megszüntetni ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés

Schobert Norbert nem fizette ki a GVH 40 milliós bírságát, így a hatóság újabb 23 millióra büntette.


[link]


[link]


[link]



2023. jún. 12. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Maradjon
Szűnjön meg
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én se értem, hogy a moderátorok miért nem szüntetnek már meg egy olyan dokumentumot, ami a magyar bíróságok és hatóságok szerint sorozatos bűncselekményt követett el, hivatalosan is átverésnek és csalónak minősítették, és ítéletet is kiszabtak rá. Ez olyan, mintha ezen az oldalon teljesen transzparens módon lenne külön kategóriája mondjuk különböző drogoknak.
2023. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Nekem nem hiányozna.
2023. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Én eddig észre sem vettem, hogy van ilyen kategória!

Ez valami új? Már sok éve fenn vagyok az oldalon, de esküszöm nem láttam még ezt.😁😁

2023. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj, hogy valószínűleg egyszer összerakták külsőssel az oldalt és a cégnél ahol a gyakorikérdések is van, nem biztos, hogy weblapfejlesztők ülnek. Így nem olyan egyszerű ez hogy puff.. eltávolítok egy kategoriát.


Mivel abban vannak kérdések, azokkal is kezdeni kell valamit. Áthelyezni vagy azokat is törölni.



Persze törölhetnék, csak nem biztos, hogy két kattintás az ilyen.

2023. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó, hogy átrakták bulvár kategóriába....

Eredetileg fogyókúrák-morbi update kategóriában volt...

2023. jún. 17. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

morbi vagy norbi? a morbit is érteném.


de jó hogy mondod, nem értettem hogy milyen kategóriáról beszéltek. :)

2023. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!