Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » J. Ortega akkor most itt van...

J. Ortega akkor most itt van már Magyarországon vagy még nem érkezett meg? Ha még nem jött meg akkor mikor érkezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt hallottam, hogy júliusban érkezik hazánkba filmforgatás céljából.


Ha bárki bármilyen infót tud őróla ezzel kapcsolatban, kérem jelezzen!


Köszönöm!



2023. júl. 2. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz még Angliában forgatja a Beetlejuice 2-t. Nem tudni mikor érkezik. A 'Death of a Unicorn' című filmet fogja itt forgatni és valóban arról szóltak a hírek, hogy júliusban kezdődhet a forgatás, de egyelőre semmi konkrét hír nincs róla. Még csak július 2. van, szóval bőven van még idő, hogy ez a hír beigazolódjon...
2023. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló vagyok:

Azt olvastam, hogy július közepén kezdődhet a forgatás.

2023. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2023. júl. 3. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú, erről nem is tudtam. Jó lenne őt élőben is látni. :) Ő a legszebb a világon!
2023. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy #4-es?
2023. júl. 13. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tini, már bőven felnőtt vagyok, sajnos nem az ő 20-21 éves korosztályát képviselem. (Majdnem egy tízessel vagyok idősebb.) De akkor is gyönyörű lánynak tartom és nagyon jó színésznő.
2023. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké oké értem, nem arra irányult a kérdésem. Osztom a véleményt amúgy.
2023. júl. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!