Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alekosz ha chad lenne akkor...

Alekosz ha chad lenne akkor nem lenne ilyen negatív szereplő hanem egyetértenének azzal amiket mond?

Figyelt kérdés

Most őszintén, szerintem tök értelmes az ember és jókat mond, de mindig hülyének nézik vagy kinevetik.

Ha más lenne a külseje akkor másképp viszonyulnának hozzá?


2023. júl. 11. 08:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
68%
kicsoda...?
2023. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Alekosz egyáltalán nem értelmes. Még félműveltnek sem nevezném.
2023. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem értelmes ember, egy bohóc aki produkálja magát. Szerintem értelmes nő az ilyentől menekül. A kinézete pedig mindegy ez esetben.
2023. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán, hiszen akkor sem lenne több értelme annak, amiket mond.
2023. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Vannak jó külsővel rendelkező buta emberek. Minden normális embernek feltűnik, hogy buták, hiába néznek ki jól. Pl. eléggé sok ilyen celeb van.
2023. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Alekosz egy nagy színész. Egy kitalált karakter.


Csomószor látszik rajta, mikor vissza hivatkoznak valami régebbi megszólalására, hogy kékhalált kap az agya, és csak ott boot-ol, köpni-nyelni nem tud, teljesen kiesik a szerepéből, mert hirtelen fogalma sincs, hogy miért, hol, milyen kontextusban mondta azt a dolgot, amire felkérdezik.

2023. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként nem tudom hogy csak vicc, vagy tényleg komoly-e a kérdés, de sajnos el tudom képzelni azt a szellemi sekélyességet, akinek tényleg Alekosz mondásai a "szerintem tök értelmes az ember és jókat mond".
2023. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

#7:

Erre pont a kérdező az ékes példa, és tényleg elszomorító, hogy egyesek képesek az ilyenekre felnézni. 😟

2023. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem amúgy csak szórakozik a kérdező.


Akinek Alekosz a példakép, arról nehezemre esik elhinni, hogy ennyire viszonylag értelmes összefüggő mondatokban képes fogalmazni, helyesírási hiba nélkül.

2023. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9


Először is tudjátok ki a chad?

Ha igen akkor a blackpillről is hallottatok már.

Szóval arról van szó, hogy Alekosz chad külsővel nagyon pozitív szereplő lenne. Csak a külseje miatt csináltak belőle bohócot.

2023. júl. 11. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!