Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki találkozott már Angelin...

Valaki találkozott már Angelina Jolie-val mióta itt van Budapesten?

Figyelt kérdés
ha valaki találkozott vele vagy csak látta valahol kérlek írd meg, hogy hol és mi történt!köszönöm
2010. okt. 13. 19:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Én igen, a Rózsák terén forgattak, kedvesek voltak, osztogattak autogrammot meg mosolyogtak, minden.
2010. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Előbbi hozzászóló vagyok, a többesszámot arra értem, hogy Brad Pitt is tt volt és ő is aláírt.
2010. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

Én ma láttam az újságban.

Vagy ez nem érdekel senkit?

2010. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

20:11

Az én unokatesóm. Igen a lőrinciben.

2010. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én csak a gyerekeit látom minden nap :D
2010. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A Rózsák tere hanyadik kerületben van?de nektek akik látják őt őket...:)Imádom
2010. okt. 17. 10:24
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Együtt dolgozunk vele. A férje elég sűrűn elkiséri, és a gyerekek is (egyszerre max 2). Semmi extra. Jó fejek és teljesen hétköznapiak, semmi sztár allűr, mint egy két magyar celebecskének. Élőben még borzalmasabban sovány, mint a képeken. Zörög minden porcikája. Útálja, ha fotózzák. A paparazzik mindenütt ott vannak körülötte.
2010. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy hol vagy vele?együtt dolgozol vele?:)Istenem de jó neked!!!valamelyik nap azt álmodtam, hogy találkoztam vele adot egy puszit és tovább ment..mikor fel keltem nagyon rossz volt, mert rá jöttem, hogy csak álom volt:(Nem tudnál nekem egy autogramot küldeni?személyessen is oda menék hozzá..:)
2010. nov. 1. 13:44
 19/23 anonim ***** válasza:
A Kiscelli múzeumnál van a stáb, de nincs semmi "személyes" beszélgetés, tehát nem baráti a viszony :)itt az autógaramm kérés nagyon ciki dolognak számít, így kizárt. Bocsi!
2010. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Meddig lesz ott a stáb azt megtudnád nekem mondani?/múzeum/nagyon köszönöm a válaszodat!:)

Jó neked, hogy láthatod...nekem minden pénzt megérne, ha csak láthatnám személyesen, ha még hozém is szólna..pfff az lenne egy megvalósult álmom!!:)

2010. nov. 3. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!