Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt más is aki ok nélkül...

Csorokorok kérdése:

Van itt más is aki ok nélkül kapott kitiltást Bturbo livestream chatjából?

Figyelt kérdés
A modiknak nem tetszett a helyesírásom, mivel a lesz et lessznek írtam, de a modik se írtak helyesen, kisbetű, hibás szavak, ez így nagyon igazságtalanság.
2023. júl. 17. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha szerintem csak azért bannolnak, hogy mutassák, hogy egyáltalán csinálnak valamit... Egy jó közösségnél nincs szükség modikra.
2023. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor mégsem ok nélkül tiltottak, hanem azon okból kifolyolag hogy nem tetszett nekik a helyesírásod.
2023. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, hiszen ez az ő csatornája. Azt vesz fel moderátornak akit jól ismer és/vagy a barátja, de ezt már el is mondta. Sokan kunyerálnak tőle moderátori jogot, de nem ad senkinek. Esetleg ha idővel kiemelkedsz és megnyered a bizalmát akkor talán kaphatsz, de ehhez sok pénzre lesz szükséged. Persze elárulom, hogy nem éri meg. Ő a moderátorait nem bántja, szabad kezet adott nekik. Első a modi, utolsó a néző számára. Engem a TheVR-nál tiltottak már kétszer is ok nélkül, mármint ugyanaz a modi, de mindkét esetben más profilom volt és ezért nem ismert fel. Na azt sem kell tovább ragozzam, hiszen TheVR Jani múltkor vele játszott Phasmaphobia-t. Tehát barátok. Ott is szabad kezet adtak a modiknak. Szintén ott is a néző aki nem támogatja őket az egy senki. BTURBO-nak meg mindig akad egy olyan barátja aki konkrétan milliót/milliókat dobál neki apránként, mert elkapja őt a hév. Az összes ilyen barátja modi volt! Aztán előbb-utóbb úgyis elválnak útjaik és a pénz amit beleölt a csávó BTURBO csatornáiba az odavész örökre. Vannak bajok mindenütt! Szerintem BTURBO kifejezetten egy elég nehéz eset! Nem hiába bántották őt sokan az elmúlt években és sosem tanul a hibáiból. Egy önelégült, pénzéhes ember. Ennyi. Ez az igazság! Persze ő letagad mindent és folyton kibújik ezalól, hogy ez nem így van meg minden, de tudjuk jól, hogy vannak nála bajok, nem is kevés. Folyton bocsánatot is kér mindenért, mintha ez megoldás lenne és kielégítené az embereket. Elárulom, hogy nem, max a 9 éves nézőit. Csak a közeli barátai és volt barátai, barátnői ismerik és tudják, hogy milyen a valódi arca. A négy fal között a kamera előtt olyan szerepet játszik amilyet akar. Ha ő valóban olyan jó ember lenne, mint amilyennek folyton beállítja magát, akkor azt a szerencsétlen grafikus nem offolta volna ki akkoriban és kifizette volna azt amit kell. De nem. Helyette még ő volt megsértődve. Kész vicc ez az ember. Most meg elvárja, hogy a nézői mellette maradjanak és támogassák azért, hogy egy hónapban 5-10 alkalommal leüljön a gép elé GTA-zni vagy Tarkovozni, mert neki ahhoz van kedve... xD Engem kurvára nem fizetnek azért, hogy jól érezzem magam. Ő jól érzi magát és azt csinál amit akar, gondolom remekül keres vele. MÉGIS BASZIK AZ EGÉSZRE úgy, hogy elvileg nincs is más dolga a csávónak. Nem dolgozik munkahelyen. Neki ez a munka. Akkor kérdem én, hogy mi a retekért streamel egy hónapban kevesebbszer, mint a kétkezemen lévő ujjak száma? Furcsa egy ember ez a BTURBO csak sokan nem látják a fától az erdőt, mert szeretik a tartalmait és azt amit a kamera előtt mutat magából.
2023. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!