Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande válik a férjétől...

Ariana Grande válik a férjétől két év házasság után. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmit
2023. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Örülök neki, zavart hogy foglalt.
2023. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem nagyon tudok mit mondani. Amilyen gyorsan házasodott olyan gyorsan el is vált. Tudtam, hogy ez lesz, mindig ez van.
2023. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Boldogsághormonok robbantak az arcomba.
2023. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Senki ne haragudjon meg, de méginkább megerősített abban, hogy gyűlölöm ezt a nőt.

Már amikor “titokban” férjhez ment, azt sem akartam komolyan venni, de elhittem, hogy mindenki megváltozhat.

De… hogy belerondít egy másik is házasságba csak egy közös munkakapcsolat ürügyén???? És neki ez semmit nem számít.

Tipikus példája annak, amikor a buta ribizli azzal vagdalózik, hogy bármikor elveheti a pasidat csak azért, mert jobban néz ki nálad, és ehhez a kisujját se kell megmozdítania.

2023. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
*belerondít egy másik házasságba is
2023. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó hát igen, ezért szeretjük őt ennyire! Egy igazi szexdémon!
2023. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Csodálom hogy kibírt két évet. Ezeknek is csak a figyelem kell. Az a nő tuti nem normális.
2023. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Most az, hogy Ariana belerondított volna egy házasságba, oké, valóban nem volt helyes tőle, hogy házasként házas emberrel kezdett.


Viszont, a nős pasi akivel kezdett, ez a nős pasinak is a sara.


Mindketten úgyanúgy hibásak.


Mert ha tegyük fel Ariana nyomult (nem tudatjuk, nem voltunk ott), a csávónak lett volna lehetősége elutasitani, elküldeni a fenébe, hogy ''bocsi, de nős vagyok'', vagy ha el is gyengül mert sok időt töltenek el a forgatás miatt, pár alkalom után közölni, ''ennyi volt, szép volt, de maradok a családomnál''.


Nem minden nős pasi aki hűtlen, hagy ott csapot-papot a feleségénél jobb nőért. Van akinek család, gyerek fontosabb.


Persze hűtlenség alól ez swm nem ment fel senkit.


És Ariana-t se akarom védeni, csak unom, hogy amikor ilyen kiderül (akár hétköznapi emberek, akár sztárok esetén), mindig a nő a hibás.


Vagy az, akiért elhagyták feleséget, hogy mekkora ribizli mert belerondított egy házasságba és elvett egy nős embert, vagy az elhagyott feleséget, hogy biztos nem adott meg mindent a férjnek, vagy elviselhetetlen volt és nem csoda ha a férj menekült.


Ha egy férjes nő lesz hűtlen és hagyja el férjét, akkor is a nő a ribizli.



A pasikat senki nem okolja.


Ezek szerint egy pasinak joga van ki-be járkálgatni egyik kapcsolatból a másikba, felrúgni a házasságát egy másik nőért, ott hagyva akár újszülöttet, vagy kisgyereket....


A szeretőt vagy a feleséget hozzák ki bűnösnek.


Egy nős pasinak is megvan a szabad döntési képessége, hogy egyáltalán nemet mond egy másik nőre viszonyt kezdjen vele, vagy akár arra elhagyja érte családját.


Aki menni akar, akit el lehet vinni....


Ha nem Ariana, akkor egy másik nőért ment volna.


Szerintem a csávó főleg azért ment Ariana után, mert híresség, és általa akar világsztár lenni (én azelőtt nem is hallottam erről a csávóról).


A felesége úgy tudom pszichológus, tehát civil.


Kellett neki csillogás, reflektor, címlap, hírverés.


Ha szétmennek is haknizhat azzal, hogy Ariana Grande volt pasija.


Úgyhogy bőven a pasi hibája is ez az egész.

2023. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Arianat nem azért krvázzák mert nő, hanem mert ő Ariana Grande. Egy csomó embert irritál a viselkedése, és ezért alapból antipatikus nekik, ezzel pedig meg lehet találni. Nyilván a faszit nem fogják annyit bsztatni, hiszen azt se tudják kicsoda.
2023. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!