Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt a Rammsteinnel?

Mi történt a Rammsteinnel?

Figyelt kérdés
Hallottam egy videóban, hogy mindenki tudja mire vállalkozik ha bemegy a back stage-ba. Mi történt? Hiába keresek cikkeket, nem dob fel semmit. (Nem Mo-n tartózkodok jelenleg.)

2023. júl. 31. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Ennek hatására beindult a Metoo, és egy 1996-os esettel kapcsolatban hirtelen lett egy áldozat, akinek most jutott eszébe megszólalni:

[link]

2023. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

1 Az előzményt sem kell elfelejteni:

Felléptek Moszkvában, Till Lindemann oroszul énekelt, és azt merészelte mondani, hogy szereti oroszországot. Egyértelműen oroszpárti.


Erre beindult az ukránbarát liberrált propagandagépezet.


A második cikkben is miről van szó?

-17 éves lány 22-nek hazudta magát.

-nem akrt szexelni, de nem mondott nemet, és nem ellenkezett.

-27 év után eszebe jutott


Ez már elég a sok boszorkányégető sötét középkori aggyal rendelkező martalócnek, hogy elítéljék.

2023. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hülye ribik,hírnévre vágytak,megkapták.Nem Till hurcolta oda őket,önként mentek akkor meg minek panaszkodnak.
2023. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval...

27 évvel ezelőtti dolgok miatt kezdték el csócsálni a Rammsteint? Mennyien szólaltak fel ellenük?


Én a teljes egyenjogúság mellett vagyok, és támogatom, hogy akik a múltban elkövettek olyan bűnöket, amik felett nem lehet szemet hunyni, akkor kapják meg a büntetéseiket, de 27 év után szólal fel egy nő, aki 17 évesen, vagyis lassan felnőttként, nem a büntetendő kategóriába esve belement a szexuális együttlétbe? Oké. Idióta barmok. Ez zavaró számomra, hogy úgy túlzásba visznek dolgokat, amit nem lehet már ép ésszel felfogni. Ennyi erővel utáljuk a 2 ezer évvel ezelőtt élt uralkodókat is, mert ők is biztos csináltak ilyet. Utáljunk mindenkit 1 millió évre visszamenőleg is, mert akkor is lehet történtek ilyenek más fajoknál.


Köszönöm szépen, hogy tájékoztattatok! Legyen szép hetetek!<3

2023. júl. 31. 23:32
 5/8 A kérdező kommentje:
2023. júl. 31. 23:39
 6/8 A kérdező kommentje:

Hozzáfűzném, hogy másrészt meg is értem, bár nem voltam ott, hogy mindent tudjak. Az is lehet, hogy az egész kamu. A kiszolgáltatottság komoly probléma.


Összességében azt nem értem férfiként, hogy a nőknek mi az élvezet abban, hogy egy férfi sztár csúnyán mondva csak ürít beléjük? Semmi élvezet, csak gyors megvan a férfi és kész. Egy volt munkatársnőm dicsekedett vagy 3 hónapig azzal, hogy (nem írom le a nevét) énekessel Magyarországon szexelhetett, és csak 2 percig tartott. Ha legalább a nő is élvezne belőle valamit, akkor megértem. De ha mondjuk én nem elégítem ki a nőt, akkor szar vagyok. (Bár én nem azért csinálom, mert muszáj, hanem élvezem.) Értem, hogy fűti őket a rajongás, de ez egy remek lehetőség lehetne arra, hogy racionálisan gondolkozzon, hogy lehet később megbánja. A fentebb említett munkatársnőm fél év után elkezdte sajnáltatni magát, hogy mennyire szarul érzi magát, hogy kihasználták, és pszichológushoz jár. Bár ennek már 5 éve.


Nem egy olyat olvastam, hogy később megbánták a nők. Akkor miért nem tanulnak belőle egymás kárából? Miért a férfi a hibás azért, mert csak azért is odamennek, és a férfi él a lehetőséggel?

2023. júl. 31. 23:56
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy ember elküldte fotón prvátban az egyik cikk egy részét, és ha valóban igaz, akkor nem írtam semmit a 4-es hozzászólásomban!


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2023. aug. 1. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:
7 mit küldött? A ko-cseppes kamut?
2023. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!