Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Gabi miért örvend közgyűl...

Tóth Gabi miért örvend közgyűlöletnek?

Figyelt kérdés

Oké, hogy túlbuzgó állandó feltűnési viszketegséggel, viszont sok ilyen magyar híres ember van.

Pl Szandi is egy irritáló nő, neki még hangja sincs, mégsem utálja egy emberként az ország.

Valamiről lemaradtam? Vagy mivel váltotta ki ezt?



2023. aug. 10. 08:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a legtöbb embernél azzal verte ki a biztosítékot amikor "Fidesz nagykövet" lett.
2023. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
NER seqqnyaló, fideszes rolexkeresztény álszent 8 osztályos primitív senki. A Fidesz csinált belőle "sztàrt". Most hogy félrekúrt valamelyik táncosfiúval romba dőlt a mélykeresztény értékrend is.
2023. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

"Pl Szandi is egy irritáló nő, neki még hangja sincs"

Sokkal jobb hangja van mint Tóth Gabinak.

2023. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, azt kihagytam hogy mint derült égből villámcsapás úgy lett hirtelen mélykeresztény, holott a valóságban nem olyan értékrendeket követ. A Rolex órás balhét ha jól rémlik azzal próbálta kimagyarázni, hogy csak marketing ajándék. A mostani kis "fricskát" pedig már nagyon jól levágták a figyelmes olvasók, persze ez nincs bizonyítva, valószínűleg addig nem is lesz, míg esetlegesen nyíltan össze nem jön az egyik sráccal.

Szerintem ebbe a baromi nagy mindenkit elfogadó, szent szűz Mária imázsba az sem illett bele, amikor online szájkaratéba csapott Tóth Andi ellen. Utóbbi sem egy szent (sőt), de legalább nem is próbálja annak beállítani magát.

2023. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem örvend, de nem is szenved tőle. Nincs ilyen jelenség vele kapcsolatban hogy közgyűlölet
2023. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Szandi nem akar kényszeresen szerepelni mindig mindenhol, nem ordít ha kell ha nem.. nem néz ki travinak..


BTW: inkább ezt hallgatom mint bármit a tótgáborkától: https://www.youtube.com/watch?v=AKEwJJHx1_M


Amúgy baromira nem vagyok szandirajongó, de minimális érdemei vannak legalább. :)

2023. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Felesleges is Szandit Tóth Gabihoz hasonlítani. Ég és föld. Igen, elismerem hogy Szandi nagyon irritáló tud lenni, de ez az attitűd csak a pár éve elkezdett közmédiában való szereplés miatt van. A TV nézőknek pedig valljuk be, erre van szüksége. Köllő Babett sem volt mindig akkora ripacs mint manapság, neki is a megnövekvő médiaszereplés - műsorvezetősködés tett be. A legtöbben úgy érzik fel kell venniük ezt az ordibálós, erősen erőltetett poénokat mondogató Istenesbence stílust.

Szandi nagyon sokat letett az asztalra, fiatal kora óta benne van a szakmában és nagyon is tehetséges. Ha nem lenne az, akkor már rég nem lenne rá kereslet.

Azt elismerem, hogy Tóth Gabinak eszméletlenül jó hangja van, de kár most épp pont Szandit előhozni mint viszonyítási alapot. Senki sem a tehetségét szeretné elvenni tőle, csak az emberek nehezen tudják megemészteni ezt a hirtelen pálfordulást tőle és nekem aztán ne fogja már rá a hirtelen előbukkanó Szűz Mária reinkarnációt csak azért mert született egy lánya.

2023. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Erről nem tudtam, nem olvasok híreket és nem nézek tv-t.

Köszönöm a válaszokat!

2023. aug. 10. 10:13
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Mert felvállalta hogy fideszes. Az emberek majdnem 50%a meg utálja a fideszt.
2023. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mert felvállalta hogy fideszes. Az emberek majdnem 50%a meg utálja a fideszt."

Demjén Rózsi is felvállalta, őt mégsem utálják.

2023. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!