Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Gabi nárcisztikus lehet?

Tóth Gabi nárcisztikus lehet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 13:09
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
más baja (is) van
45 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
vagy inkább borderlineos?
2023. aug. 11. 13:10
 2/25 anonim ***** válasza:
12%
Miért lenne bármilyen pszichés betegsége?
2023. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Inkàbb NÁCIsztikus
2023. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Ő az a szolid keresztény kislány, erkölcsös családanya, aki énekelt a pápának?


Aztán meg leforgatta a Táncosokkal Farkalót Kevin Costner után szabadon?

2023. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Volt egy buta vidéki lány és annak egy buta vidéki nővére. (A vidéki csak lokalizáció, nem minősítő). Lehet még aranyosak és kedvesek is voltak, ezt nem tudom. Jó a hangjuk. Aztán a régi Ki mit tud? Röpülj páva stb. erényeit még nyomokban sem tartalmazó casting show (tehát NEM tehetségkutató) elhitette velük, hogy piacképesek. Eddig még nagy baj nem is lenne, de miután kicsavarták belőlük, amit lehetett, eldobta őket.

A nővér szerepelget a bulvárban, és hiszi, hogy valaki, de nagyjából megmaradt a városban is buta libának, de főleg az éneklése miatt hallani róla.

A húga meg vagy mellőzöttnek érezte magát mellette, vagy nem tehetséges (a hanggal nincs baj, de az kevés), és elkezdett ide-oda csapódni. Kérem, én sztár vagyok, tessék engem szeretni. Éj jó vagyok, én megérdemlem…

Aztán valamiért rögeszméjévé vált a kivagyiság, és mivel nem mindenki ideálja volt, egyre követelőzőbb lett, és átcsapott a mindenki csak engem bánt, mindenki engem aláz meg őrületbe, most meg egy ideje ilyen matyó Szűz Mária és Jean 'Darc keverék, alig feltűnő Fidesz-dörgölődzéssel.

Ha csak nótázgatna, sokkal kevesebben bántanák. Minél inkább hadakozik ellene, annál ellenszenvesek.

És a nemegyszer közönséges beszéde, viselkedése valahogy a nagy keresztény ősanyával sincs szinkronban.

2023. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem simán csak elég ostoba ahhoz, hogy nem veszi észre, hogy egy eszköz. Van hangja, van aki kedveli is. Néha egészen jól fel is öltöztetik,de valahogy nincs benne meg sem az elegancia, hogy viselje a ruhákat, sem az intelligencia, hogy olyan témában megszólaljon, amihez elvárt lenne a tájékozottság. A legnagyobb baja, hogy minél inkább csendben kéne maradni, ő annál hangosabb. Közönséges és nem hiteles, mint előadó. Fura, hogy mikor olvastam, hogy szétmentek a férjével, az első gondolatom az volt, hogy mintha lett volna valami közös fellépése a fricskával. Aztán egy fél napra minden tele volt vele. Nem vagyok egy bulvár ismerő, csak ami bekeveredik a hírek közé, címszavakban elolvasom. Ennek ellenére ez volt az első gondolatom. És ma kb cimlapon minden oldalon valami quados fotón a fickóval. Ez ő, ennyi esze van. És család, gyerek, keresztény értékek...vicc
2023. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Inkább szexmániás de nagyon. Ja és egoista!
2023. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
7. Non cogito, ergo sum? Vagy Non cogito, ergo irrumabo?
2023. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
Most miért ilyen angy szám ez a nő ma, hogy kismillió kérdés van róla?
2023. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Mert miután hónapok óta hozza a nemzet büszkeségét, a magyar ősanyát, a hit és a haza védelmezőjét, meg Gábor Áron rézáGYuját, meg a pápa őszentségéhez leereszkedő istenasszonyt, most kiderült, hogy megfricskázta ezt az egészet, és nem otthon vezette le a testében felgyülemlő őserőt.
2023. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!