Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez az UNFIELD dolgozik valamit...

Ez az UNFIELD dolgozik valamit vagy miből van pénze, hogy Ausztriában is úgy él, mint Marci Hevesen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=e8HImbzEzcA


Eddig elkönyveltem egy átlag youtube-ernek aki a sok támogatótól kapta a pénzét.


De az, hogy ilyen lazán kiköltözött nyugatra és a videók alapján is látszik, hogy ott sem munkahelyről keresi a napi betevőt az már sokkal megdöbbentőbb. Azért ott egy lakás elég durva összegbe kerül (nem mintha itthon olyan marha könnyű lenne lakáshoz jutnia egy tejfölképű gyereknek). Mint egy naplopó lottónyertes, aki azt csinál amit akar.


Vagy komolyan ennyire meg tudta magát szedni még itthon is - dacára, hogy a hazai youtube pénzek fasorban sincsenek a külföldiekhez képest - hogy ilyen gondtalan élete legyen?



2023. aug. 11. 23:26
 1/9 anonim válasza:
0%
Azt én sem tudom. Még a "pályafutása" elején HerBy volt az egyik videós, akin felkapaszkodott. Véleményem szerint önerőből nem ment volna neki. Egy teljesen átlagos srácnak tartom, semmi egyedit, kiemelkedőt nem látok benne, ami miatt néznem kellene őt. De ennek fényében, hogy képes a legaljával is érdekből egy asztalhoz leülni, hogy később profitáljon belőle, azt aljas húzásnak tartom.
2023. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Belinkeled a youtube csatornáját, majd azt kérdezed, hogy mit dolgozik? Te értelmi fogyatékos vagy?
2023. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Nekem nem olyan egyértelmű, hogy youtube-ozásból ennyi pénzt keres miközben rinyálnak a netes celebek, hogy a youtube a magyar youtubereknek alig folyósítanak pénzt és semmire nem elegendők ellentétben a nyugati youtuberekkel. Kicsit gondolkozz és rájössz, hogy te vagy a fogyatékos.
2023. aug. 12. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondta az egyik Istivel közös beszélgetésben, hogy beállt furgonsofőrnek. Mellette továbbra is videózik.

Ausztriában 500 és 1000 Euro között már lehet bérelni lakást (hely és méret függő) plusz rezsi, de ő Magyarországon is bérelt lakásban lakott ezért anyagilag neki nem nagy a változás. A magyar bérleti és ingatlanárak is elszálltak már, megütik az osztrák szintet.


"miközben rinyálnak a netes celebek, hogy a youtube a magyar youtubereknek alig folyósítanak pénzt és semmire nem elegendők"

Biztos tartanak attól, ha bevallanák, hogy megkeresik a videózással a magyar átlagfizetést, akkor kevesebb adomány lenne.

Mem védeni akarom a videósokat, de ezért valamennyire érthető, hogy nem szívesen mondják meg, hogy van elég profitjuk.

Ha valaki fizetésemelést kér a munkahelyén, akkor az sem mondja meg a főnöknek, ha már a jelenlegi fizetéséből is tud félretenni, mert akkor a főnök nem szívesen ad majd emelést. De ha azt mondja valaki a főnöknek, hogy még spórolva is elfogy hó végére a pénze, talán a főnök megsajnálja és emeli a bért.

Persze, egyik eset sem őszinte.

dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zenélt is, abból is jön szép pénz. Nem tudom, hogy milyen az anyagi helyzete jelenleg, mert nem követem, de megcsinálta ami az övé és ügyes srác.
jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok sztár dolgozik, több lábon áll, de nem mindenki számol be erről.
jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Zenélt is"

Ezt eddig nem tudtam. Milyen hangszeren játszott?

jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 rappelt. Azt is sokan hallgatták azután is fizetést kap, kiadó is leszerződtette, tehát anyagilag pozitív lehetett számára.
jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem, zenélt valamilyen hangszeren. Akkor rappelt, nem zenélt.
jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!