Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy a női...

Miért van az, hogy a női celebeket a megcsalásért meghurcolják, de például egy Majka vagy egy Gáspár Laci szinte semmit se kap?

Figyelt kérdés
Kulcsár Edina esetében is így volt. De Majka, Gáspár Laci, Berki Krisztián, L.L. Junior esetében nem.
2023. aug. 12. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell celebnek lenni. Ugyanígy működik minden ember tekintetében. Nőknél nem elfogadott, férfiak esetében szemhunyás; ez talán mindig is így volt. Biztos megvan a miértje, de ez már nem bulvár kategóriához tartozik.
2023. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
nem hurcolnak meg senkit, ez nem a középkor, nem is a közel kelet.
2023. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
100%

Tóth Gabi esetében a világgá kürtölt keresztény értékrend, a szemforgató, hazug ájtatoskodás ÉS a félrekvrás a gáz.

Teljesen alkalmatlan celebnek (is), ezt nagyon jól mutatta, amikor a 444 próbált interjút csinálni vele, és a sajtósa tolta arrébb Gabit, nehogy hülyeségeket beszéljen.

2023. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem csak a celebekre érvényes ez! Nézz csak körül és gondolkozz, hogy mi van, ha egy csaj volt 10 pasival és ha egy pasi volt 10 csajjal? Szerintem ugyanaz van, de az emberek a csajokat mindig is jobban elítélték, mint saját magukat! Olvass csak bele a Szexualitás rovatba, tele van hasonló sztorikkal.
2023. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert az említett két hölgy ezzel szetcseszte a házasságát, hiszen ahogy kiderult a férfi mindkettőt kidobta.


Még ezen díszpéldányok felesegei le se tojjak mit csinál a férjük. Így az embereket se érdekli annyira.

2023. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a megcsalással van a gond. Inkább azzal a hazug képpel, amit valaki mutat vagy nem mutat. Majka sosem blogolt a család.hu-n, vagy nem játszotta el a szűz Máriát. Vagy egyáltalán egyikről sem tudom, hogy kirakat életet élne. Nekem is volt 12 éves koromban, hogy dobtam a csajom, másnap már mással voltam. De ez ne legyen már példa. Meg hát 12 éves korról beszélünk, nem felnőttekről. Kulcsar Edina jól csinálta, egész jól elvonult a látótérből.
2023. aug. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!