Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Palvin...

Mi a véleményetek Palvin Barbara és Dylan Sprouse kapcsolatáról és házasságáról?

Figyelt kérdés
Nekem olyan aranyos igazi nagy szerelemnek tűnik. Irigylésre méltóak a videókon. Ráadásul olyan szépek mindketten.

2023. aug. 15. 16:05
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
77%

Egyiket làtàsból talàn meg tudom különböztetni egy jobbféle modelltől.


Életüket nem követem, legyen az ő magànügyük.

2023. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nyilván Barbiról már hallottam, de ma reggel volt róluk szó a rádióban, hogy felvette a férje nevét, stb... Ezért rájuk kerestem, ott láttam, hogy a srác gyerekszínész volt, ő játszotta a Jóbarátokban Ross fiát, Bent, és az Apafejben is ő volt a kissrác. Azóta bizony már megnőtt, elég dekoratív pasas lett. Legalábbis szerintem. Interjút is néztem, nagy a szerelem meg minden.
2023. aug. 15. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Számomra mindketten szimpatikusak. Remélem, hogy szép és hosszú házasságuk lesz.
2023. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Barbi egyáltalán nem látszik boldognak nekem, inkább csak elhiteti saját magával, hogy az. Belső egyéni világa nincsen, és erre házasodni majdnem mindig zátonyra fut, de amúgy jó lenne ha együtt maradnának, csak nagyon felszínesnek látszik az egész.
2023. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Barbi csak szép, de nem izgalmas, erre meg egy férfi könnyen ráun idővel. Dylan az izgalmas, ott a sörgyára meg rajzol.
2023. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Gondolkodhatna úgy Palvin is, mint Dua Lipa:

[link]

2023. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Az a belső, civil, intim életük. Ők élik meg. Nem lehet róla véleményem.
dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!