Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kari Györgyi mindig ilyen...

Kari Györgyi mindig ilyen „fékezett habzású” színésznő?

Figyelt kérdés

Sztárnak nem mondanám, nem a legismertebb. A királyné nyakéke (Ötvös csöpi) volt a Madame. Nagyon vontatottan beszél, színtelenül. Kellemetlen volt hallgatni. Aztán a YouTube-n megnéztem vele egy-két felvételt, és azokban is így beszél. Sok színházi és filmes szerep van mögötte, szóval foglalkoztatott, de ezzel a hanggal nem tudom elképzelni egy darabban sem.


Lehet, csak én szúrtam pont azokat ki, ahol ilyen lassú, érzelemmentes?


2023. aug. 17. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

az is lehet egy karakter, csak nem feltétlenül illik minden filmbe.


ilyen volt például edgar felesége a Men in Black-ben.

2023. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:

Kari Györgyinek van (vagy volt) valamilyen mentális anomáliája, depresszió vagy bipoláris depresszió vagy valami hasonló.

És ő saját magát is úgy jellemezte, hogy nagyon szorongó ember.

2023. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2023. aug. 17. 17:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Rákerestem a betegségére és egy igen megrázó, csodálatos írást találtam róla. Mostantól egészen másképpen gondolok rá. Fantasztikus tehetség és ember. Kár, hogy nem láttam eddig színpadon.
2023. aug. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!