Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gal Gadot mitől van ennyire...

Gal Gadot mitől van ennyire felkapva?

Figyelt kérdés

Nyilván egy szép, vonzó nő, de hát ilyen mint ő van millió a világon. Sőt....Egyáltalán nem egy kiemelkedő szépség.


Mint színésznő szintén nem nevezhető klasszisnak.


Semmi bajom vele amúgy, szimpatikus, csak nem értem a körülötte kialakult hypeot.



2023. aug. 21. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Tudsz olyat aki szebb, vonzóbb, jobb szinésznő, mégis kevésbé van felkapva?
2023. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pasik kapták fel mert ilyen új barnahajú sZeXxIiI ideálként robbant be a halálos iramban részek által meg olyan akciófilmek által mint Batman stb.. mint kb Mila Kunis anno.
2023. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Miféle hype van körülötte? Hol, merre? Nem nagyon vettem észre, alig olvasni róla valamit, pedig ő pont hogy ő azon kevesek közé tartozik aki tényleg megérdemelné hogy körül legyen rajongva.

Azt se nagyon nem hinném hogy millió ilyen szép nő lenne a világon, én még nem sokat láttam aki labdába rúg mellette. Talán Scarlett Johansson. (Milliószor szebb mint a túlsztárolt Palvin például.)

Színésznőként sem értem mi baja van vele mindenkinek, a Wonder Woman szerepére például nem tudnék olyat mondani aki jobb lett volna. Az nem az ő hibája hogy a második rész fogatókönyve egy rakás kaki lett. Abban a filmben amúgy benne volt mondjuk Pedro Pascal is, akit meg mindig egekig dicsérnek (Narcos, Mandalorian, Last of Us stb.)

Aki nem szereti Gal Gadotot, az jellemzően azért teszi mert irigy rá, vagy mert "fujj zsidó".

2023. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!