Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az oka, hogy mindenki...

Mi az oka, hogy mindenki majdnem 97%-a a lakosságnak Johnny Deppnek adtak igazat Amber Heard-el szemben. A feminizmus lehet az oka?

Figyelt kérdés

Röviden : Láttam a tárgyalásról szóló összefoglaló Netflix filmet. Ismert belőle, hogy az emberek 97%-a bizony Johnnynak adott igazat, holott ugye senki sem tudja mi történt köztük valójában. A tárgyalás során olyan bizonyítékokat nem vettek figyelembe, mint Deep hatba rúgta a feleségét és nem részletezem a többit sem. A netflix elemzés szerint az ítéletben & az emberek elfogultságában benne volt a feminizmus is. Az hogy úgy érezték a feminizmus túlkompenzál a társadalomban


Ez lehet az oka vagy személyes ill valami más?



2023. aug. 22. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Azt gondolták Amber pszichopata
Johnny Deep rajongás
Feminizmus túlkompenzál és úgy érezték ennek vége kell lennie
Más és beírom...
27 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
Nem ismerem ezt a problémát, így nem adok igazat egyiknek sem.
2023. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
14%
Amber meg felnegyelte Johnnyt, ketszer is, es ezt se vettek figyelembe
2023. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha feljelentette hiszen lehet oka volt rá
2023. aug. 22. 21:17
 4/30 anonim ***** válasza:
37%

A feminizmus ellentéte az oka.


Amúgy meg aki még most is deppnek hisz, az menjen már el egy koponya CTre, mert valami baromira nincs rendben a fejében.

2023. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

Először is a filmet nem láttam, de az ügyet nyomon követtem. Azért az olyan dolgok hogy Deppnek kellett az ujját vissza varni stb

De a baráti körük és a munkatársaik is azt vallották hogy Heard nem normális. Az olyan esetekről hogy direkt az ágyba szart a csaj (amit egyébként be is vallott!) stb elég sok közvetett bizonyíték hogy kettőjük közül ki az aki mellett több igazság szólt.

2023. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Aki azt hazudja, hogy többmillió dollárt adományoz gyermekkórházaknak, majd direkt nem küldi a pénzt, hogy megtartsa magának, unblock nem tudom elhinni, hogy jószándékú, becsületes ember. Amber Heard elmehet az anyja pi**ájába, majd sz*hat ott is a lepedőre
2023. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván egyik sem ártatlan. Viszont a bizonyítékok, amiket produkálni tudtak elég beszédesek voltak szerintem. Amikor volt a tárgyalás, végignéztem a közvetítést, és Heard viselkedése és az egész sztori, amit előadott teljesen kusza volt, önellentmondásos, és többször is hazugságon kapták. Amilyen súlyos vádakat hozott, egyikre se volt normális bizonyítéka. Ami nekem a konkrét tárgyaláson nagyon szembetűnő volt, hogy minden kis szar dologról fényképeket készített. De amikor elvileg olyan súlyos nyomokat hagyott rajta Depp, arról nem csinált képet? Csak arról, amikor kicsit piros volt az arca egy helyen? Nekem nagyon fura volt, nagyon sántított a sztorija. Nyilván ez nem menti fel Deppet a saját szarságai alól, bőven benne volt neki is a kanala a dologban, de a látottak és bemutatottak alapján az ő igaza jogosabbnak tűnik.

Szokták ezügyben a feminizmust is említeni, hogy túl lett tolva, és a feminizmus is hibás. Én máshogy látom. A feminizmus pont hogy az egyenlőséget hirdeti, és mi sem lenne igazságosabb, mint belátni, hogy igen, férfiak is lehetnek családon belüli erőszak áldozatai.

2023. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Amber ügyvédje sem volt a toppon...
2023. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Depp is elszívta az agyát, meg már előtte is egy nárcisztikus ember volt. Össze kellett volna őket kötözni ha igazságosak akartak volna lenni.
2023. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó igazad van. Depp nálam a pesti koncertjénél írta le magát.



1. Az emberek többsége szeret fekete-fehérben látni dolgokat. Bűnös-ártatlan. Ösztönösen szoronganak, ha "egyik kutya, másik eb" felállást látnak, mert az agyunknak szüksége van egy "helyes" opcióra.

2. Johnny Depp-rajongás. Depp kiváló színész, Heard szörnyű.

3. A feminista-boszorkányüldözés eredménye. Depp lett a szimbóluma az indokulatlanul meghurcolt férfiaknak.

2023. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!