Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehet átlag emberből...

Hogyan lehet átlag emberből sztár?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 08:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Amikor az ember átlagember azt hiszi olyan szuper dolog sztárnak vagy ismertnek lenni, de valójában iszonyat nehéz dolog is tud lenni szerintem. Nem mindenkinek való az ismertség.
2023. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Miért?Például ki az aki tett is azért hogy sztár legyen meg ki az aki két szalma szálat se tett?
2023. okt. 19. 22:28
 23/25 anonim válasza:
Szerintem veled felesleges vitatkozni, mert nem ismered a világot és azt sem, hogyan működik. Ha agyatlan, ugyanolyan fenékrázó ribi akarsz lenni, akkor ki tart vissza? Csak nem tudom felfogni ép ésszel, hogy miért nincs igény arra, hogy normális munkát végezzenek a fiatalok, tanuljanak, vagy megcsillogtassák azt, amiben jók. Bakker, menj el rajzszakkörre, énekelj, táncolj, érezd jól magad és tegyél érte, hogy híres legyél. De onlyfanssal csak azt éred el, hogy megvetnek, tárgyiasítanak, a normális párkapcsolatot elfelejtheted és szépen lassan nyomod bele magad az egyre betegebb elvárásokba amiket te és a követőtáborod támaszt feléd.
dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az hogy énekesnő legyek nem hangzik rosszul 11-éves kori álmom
dec. 30. 23:43
 25/25 anonim válasza:
Akkor meg felejtsd el ezt a butaságot és nyomás énekelni
dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!