Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a sztárok, akiket...

Kik azok a sztárok, akiket régebben kifejezetten nem kedveltetek, de mára megszerettétek őket?

Figyelt kérdés

Mi miatt nem szerettétek őket? Mi volt az ok ami miatt később megkedveltétek őket?

Nekem pl. ilyen Dua Lipa, régebben nem jött be és a számait sem szerettem, de az utóbbi időben több jó dala is volt és mint nő is egyre inkább tetszik.



2023. aug. 31. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Gyurcsány Ferenc.
2023. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tom Cruise. Régen irritált a feje, de olyan jo filmjei vannak, így nem azt mondom, hogy megkedveltem, ma már inkább semleges, de ez is haladás.
2023. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a tévéseket is bele érted-e, „de hol van démonhíííl” Lacikát utáltam rettentően, minden műsorában.

De a youtube-os dolgait már kedvelem.

Egyébként sokkal több olyant tudnék írni, akit régebben kedveltem, de később csalódtam bennük.

2023. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Jim Carrey. Valahogy nem tudtam nevetni a filmjein, mert ránézek, és valahogy az a szürreális érzésem van, hogy ez egy rendkívül szomorú ember.

Pedig jók azok a filmek, amikben szerepel, és szívesen nevetnék rajta.

Anyukámnak elmeséltem, hogy szerintem Jim Carrey is öngyilkos lesz, ahogy Robbin Williams (rajta se tudtam nevetni, ugyanez a szomorúság fogott el mindig, ha láttam), és azt mondta, hogy imádkozzak érte. És ez bejött. Most ha meglátom őt egy filmben, olyan, mintha egy kedves ismerősöm lenne, és valahogy szeretem :)

2023. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Robert Pattison

A totálisan borzalmas és nyálas Alkonyat filmek után mindent megtett,hogy színészként is megmutassa magát.

Cosmopolis,Világítótorony vagy akár a Batman hatalmas tehetségről árulkodik.

2023. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Gálvölgyi János
2023. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, olyan viszont rengeteg, aki régen kreatív volt és imádtam, mára viszont tehetségtelen és idióta lett.
2023. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Kulka János. Régebben modorosnak tartottam, nem jó színésznek. Tévedtem.
2023. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Győzike, mert azóta a béke fontosságát hángsúlyozza.
ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Lizzo meg Olivia Rodrigo
máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!