Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Andrew Tate vélemény?

Andrew Tate vélemény?

Figyelt kérdés
Rengeteg embert ismerek, akik utálják, gyűlölik Andrew Tate-et majd mikor megkérdezem, hogy hány órányi anyagot néztek meg vele kapcsolatban, azt mondják hogy láttam pár tiktok videót, tudom milyen. Szóval azok válaszát várom, akik nem a fentebb említett emberek közé tartoznak. Ti mit gondoltok, miért cancel-elik őt mindenhol (legalábbis próbálják), illetve miért van beállítva káros személyként? Mit tesz ő a fiatalokkal, érettebbekkel szerintetek, ami káros?
2023. szept. 7. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha órákban méred a tartalomfogyasztást, akkor az már az agymosás szintje. Innentől kezdve viszont értelmét veszti bármilyen érvelés, mert süket fülekre talál.
2023. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miben kéne mérnem? Természetesen abban mérem. Több órányi tartalmat megnéztem, podcast-jait, interjúit, illetve több óra olyan anyagot, amiben bemutatják, hogy mivel vádolják, miket követett el, üzenetek, amiket nőknek küldött stb. Láttam mindkét oldalt, így hoztam döntést. A kérdésem még mindig az, hogy ha csinált is bármi rosszat az életében, milyen kihatással van ez arra, amit képvisel? Mi rosszat képvisel ő? Nem a személyére vagyok kíváncsi.
2023. szept. 7. 17:25
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

A román rendőrség cancelte őt, és ez nekem épp elég. Neked is elégnek kéne hogy legyen.

Keress olyan példaképet aki nem bűnöző.

2023. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Andrew Tate szabad bizonyítékok híján. Nemtudom megírta e a telex
2023. szept. 7. 20:41
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem szabad, még mindig vár a tárgyalásra. Elengedték a házi őrizetből, de még mindig figyelik hogy mit csinál, és ez nem fog változni a tárgyalásáig.


Amúgy... Mindig a nők kapják meg hogy imádják a "rosszfiúkat", de amint felüti a fejét valami ilyen utolsó retkes véglény, pont hogy ti vagytok azok akik azt se tudjátok hogy hogy istenítsétek. Szánalmas.

Pláne hogy ha hallgattad amit tate mond, akkor pontosan tudod hogy lenézi, a fajtádad, sőt, abból szedte meg magát hogy átvert és lehúzott titeket.

2023. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
örülök, hogy ilyen jó emberismerő vagy, hogy ennyiből megállapítod a "fajtámat". most, hogy túl vagyunk a frusztrációdon, válaszolj a feltett kérdésemre, mert még mindig nem sikerült sajnos.
2023. szept. 7. 21:00
 7/22 A kérdező kommentje:
fu, amúgy a nyelvtan sem illetve a mondatalkotás sem az erősséged, lehet hagyni kéne ezt, és megvárni valakit aki érdemben ki tudja fejteni azt, amit mondani akar.
2023. szept. 7. 21:01
 8/22 anonim ***** válasza:
38%
nőj fel, kisgyerek.
2023. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Rávilágít sok problémára és ez sokaknak nem tetszik. Ezért utálják.
2023. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
"cancel-elik"
2023. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!