Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mikor válik el...

Szerintetek mikor válik el Kulcsár Edina és GWM? Már balhé, ordibálás is volt, majdnem verekedtek is!

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem minegy?
2023. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem. És neked sem, mert kommenteltél
2023. szept. 13. 09:26
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
#1 ez a bulvár rovat ha nem tűnt volna fel
2023. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
De most amúgy nektek az a bajotok edinával hogy cigányt választott vagy az hogy nagyon szerettétek csutit? Komolyan kérdezem mert nem tudom miért utálja őket mindenki
2023. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
#4 szerintem a korrupcio miatt
2023. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan válnak, nagy fricska lesz ott is.
2023. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 NTBS ***** válasza:
27%
Nem válnak el!
2023. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"De most amúgy nektek az a bajotok edinával hogy cigányt választott vagy az hogy nagyon szerettétek csutit? Komolyan kérdezem mert nem tudom miért utálja őket mindenki"


Nekem nem baj, hogy cigányt választott, ő is az.

2023. szept. 13. 14:14
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Azt tudom hogy ő is az de hogy miért utáljátok őket? Hogy edinát eddig is utáltátok vagy mióta ezzel a fickóval van azóta utálja mindenki?
2023. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Utálni nem utálom, csak ellenszeves.

Ellenszenves, mert a nyilvánosság előtt éli a magánéletét. Szakmai teljesítmény nincs mögötte, csak a magánéleti botrányaival tud a médiában maradni.

Nem szimpatikus, hogy ódákat zeng az aktuális partneréről, aztán meg megy a nyilvános sárdobálás.

Gwm meg elhagyta a családját. Ez számomra megbocsáthatatlan. Nem csak tőle, bárkitől az. Azt nem tudom, hogy Edina és Csuti közös gyerekeit ki neveli. De ha mind a ketten elhagyták a családjukat, akkor pont megérdemlik egymàst. Hagyománytiszteletről papolnak, miközben mind a ketten elhagyták azt, akinek örök hűséget fogadtak. Hol volt a hagyományok tisztelete, amikor Edina még férjes asszonyként teherbe esett a szeretőjétől? És ebből élnek. A botránygyárból. Egyikük sem ért igazából semmihez, csak a balhézáshoz. Nekem ez nem tud szimpatikus lenni.

2023. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!