Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Cservenák Alexandra...

Mi történt Cservenák Alexandra arcával?

Figyelt kérdés

#A sebhelyesarcú #Kutyatamadás?
2023. szept. 22. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de az meg ki? Eddig mindig utánanéztem ha itt találkoztam olyan névvel akit nem ismerek, de erről még a Wikipédia sem cikkezett.
2023. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Alexandra Cservenák (@cservenakalexandra) [link]


Exatlonos.

Nemrég egy plasztikai fb csoportban osztott meg képet a sérüléséről és a gyógyulásáról, de nem válaszol a kérdésre, mi történt. A homlokától az álláig húzódik egy varrat, a szeme is majdnem megsérült.

2023. szept. 23. 06:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, értem, akkor azért nem ismerem mert nem követem a bulvárt, illetve nincsen tv-m, de azért köszönöm, hogy "felvilágosítottál", erre akkor sajnos érdemben nem tudok válaszolni. :)
2023. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kedves Kérdeztő! melyik csoport az ? Anno hozzá jártam személyi edzésre, még nagyon régen, 2017 talán? Érdekelne engem is, mi történt vele..
2023. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Plasztika esztétika sebeszem.hu facebook csoport
2023. szept. 23. 16:59
 6/7 anonim válasza:
köszönöm szépen
2023. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
akkor nem tudjuk mi történt vele végül?
nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!