Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért volt ilyen népszerű...

Miért volt ilyen népszerű Zámbó Jimmy?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Kivételesen jó hangja volt, bár inkább rádión hallgattam, mint tv-n néztem.
2023. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
A hangja miatt. Én nem voltam oda a stílusáért, de elismerem a tehetségét.
2023. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert jó hangja volt. És valóban ő énekelt. Ugyanis az 1990-es években jelmező volt a hang kölcsönzés, és a tátikázás, illetve a Palyback. Sok énekesnek mások kölcsönözték a hangjukat. Ez alól kivétel volt Zámbó Jimmy. Mert ő valóban a saját hangján énekelt. És ezért népszerű volt. És ez tette őt királlyá. Sajnos a 22 évvel ezelőtti balesete, miatt már csak szép emlék.
2023. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Különösebben nem volt népszerű. A mulatós zenés figurák általában szerették, de kb. ennyi.
2023. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

#4


Nem volt népszerű? :D

Dopeman mesélte, hogy annak idején, mikor megcsinálták a Helldorado albumot (1999) csak Zámbó Jimmy adott el több lemezt náluk.


Nagyon népszerű volt, nem hiába adta neki a közönség a "király" becenevet. Ma egy előadó sincs, akit ezzel megtisztelnének. Arany, és platinalemezes énekes, aki a 90-es években úgy tört fel, hogy sem kereskedelmi adók, sem közösségi média nem volt.

Abban a korszakban nem az volt a jellemző, hogy feltöltenek a YouTube-ra valami butaságot, aztán ha nagy nézettsége lesz, akkor sztár lesz a feltöltő. Akkor nem volt YouTube, és a közönség is igényesebb volt, mint ma.


A kérdésre válaszolva, azért volt népszerű, mert nagyon jó hangja volt. Ezt senki sem vitatta. Az már persze más kérdés, hogy a dalai nem tetszhettek mindenkinek, de mint énekes, zseniális volt.

2023. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Még valami: az RTL klub-on saját műsora is volt.
2023. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bferike ***** válasza:
68%

Csak egy nagyon jól körülhatárolt, rétegben volt népszerű: az akkori 40+os nők körében.


Egyfajta reinkarnációja a 60-as évekbeli férfi énekes archetipusának.

2023. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Emberileg 0 volt, és zeneileg sem volt kiemelkedő. Sőt..
2023. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy emberi nulla volt. Egyesek szerint jó hanggal. A hangja is inkàbb átlagos volt, mint jó.
dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!