Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Hodász...

Mi a véleményetek Hodász Andrásról?

Figyelt kérdés
Esetleg aki személyesen is ismeri

2023. okt. 23. 18:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%
Sajnos szégyent hozott az egyházra.
2023. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem kajak Zsebibaba 2 az ember, csak felnőtt kiadásban; az internet és socialmedia tipik áldozata. Mindenféle aktuális trash dolgot kezd majmolni a neten, mert majd így több figyelmet tudhat magának. Mint aki élvezi a balhét, negatív hírnév is hírnév elven.
2023. okt. 23. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Vannak olyan papok akik nála sokkal durvább dolgokat tettek, mégis Hodász András hozott szégyent az egyházra? Nem!

Azért ítélitek meg rajta keresztül az egyházat, mert papként és aztán laikusként is sokat szerepel a médiában, interneten.

2023. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
22%
Azért, mert papként népszerűsíti az aberrált köcsögöket. Pedig Isten Szava egyértelműen elítéli az aberrált életformát.
2023. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Régen, kb 12-3 éve voltam néhány fiataloknak szóló előadásán és akkor jól felhúztam magam az érvelése egyoldalúságán.

Konkrétan amellett érvelt, hogy a szexuális forradalom tehet arról, hogy tinilányok teherbe esnek. Mintha az atomenergiát csak Hiroshimával tudnánk megítélni, vagy a konyhakést a gyilkosságokkal, kereket a harciszekerekkel.


Aztán az évekkel nekem úgy tűnt egyre inkább konszolidálódik, egyre kevésbé lett provokátor. Még mindig az internetes ismertség előtti időről beszélek.


Az, hogy kiállt amellett, hogy az egyháznak esetleg nem kéne elítélnie a homoszexuálisokat vlaójában olyan szinten nem ördögtől való, hogy igazából jópár évvel korábban a pápa is ezt mondta:D De gondolom sokak szemében a pápa sem elég keresztény ember.

Mindenesetre Jézus nézeteibe soha nem férne bele a gyűlöletkeltés, vagy bárki kiutálása, elítélése. És Hodász elsősorban ezek ellen szólalt fel, szóval szerintem hozta azt, amit Jézus elvárna a keresztényektől.

Szóval szerintem sokat változott, mégpedig a javára.


Illetve az is fontos, hogy felhozott olyan témákat, amik tabuk az Egyházban, pedig baromira besézlni kellene róla. Minden évben öngyilkos lesz néhány pap, ami rohadt ijesztő, tekintve, hogy hitük szerint ez egyenes út a pokol legmélyebb bugyraiba. Márpedig ha egy pap képes ilyenre, akkor ott tényleg nagy a baj. És a papok elmagányosodása, gyökértelenné válása létező és kínzó probléma. Ha az Egyház nem tesz ellene semmit, akkor egy-két évtized és Magyarország és Indiából meg Afrikából fog importálni papokat, ahogy ez Európában már bevett szokás, mert helyiek már nem mennek papnak.

És az, hogy elhallgattaták, az csak azt jelzi, hogy a probléma nem lesz megoldva. Sajnálatos. :S

2023. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
43%
Sosem hallottam még öngyilkos papokról. Linkelnél pár példát? Vagy ez is csak találgatás? A homoszexualitást el kell ítélni. Mást nem is tehetne egy pap. Hiszen Isten szerint is bűn.
2023. okt. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

6, szerinted erről csakúgy cikkezgetnek? Az Egyház nyilván tusolja az ilyesmit, hiszen ha még a papok sem hisznek abban amit prédikálnak, mit érnének?

Pap ismerős mesél dolgokat. Illetve hát volt pap ismerős, mert tavaly ő is kilépett a rendből.

Az öngyilkos papok nyilván nem elkötik magukat vagy vonat elé ugranak. Van bnenük annyi, hogy diszkréten oldják meg. Olyanokra kell gondolni, hogy bealtatózza magát vagy pl volt aki amikor egy durva ónosesős viharos idő után le lett zárva egy hegyi erdő... hát akkor ő nekivágott és bizony fölment.. Az amúgy sem túl jó mozgású öreg... a köztudottan és látványosan lezárt területre, amit kb végig jég borított... Mondjuk igaz, ő valójában elő sem került, szóval csak magából a gesztusból lehet következtetni, hogy nem véletlen baleset volt.



Az me ghogy el kell ítélni... el kell? Nekem úgy rémlik Jézus nem támogatja azt, ha egy ember elítél egy másikat...

2023. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
8%
Nem az embert kell elítélni, hanem a bűnt. Ugye hogy nem tudsz linkelni egyet sem. A mai internetes világban nem lehet eltusolni semmit.
2023. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

8, akkor ítéld el a bűnt és fogadd be a melegeket.

Senki nem állította, hogy az eghyáz vaggy bármelyik pap azt mondaná, hogy az egyház nem zárkózik el a homoszexualitástól.

De az üdvözülés lehetőségét felajánlja nekik is, ha tesznek érte.


Az egyház dolga nem az, hogy a fröcsögő nép helyében legyen, aki Jézus elé cibálja a csalfa asszonyt, hanem az, hogy Jézust képviselje, aki azt mondta, hogy az vesse rá az első követ aki bűn nélkül él, és menjen a nő és ne vétkezzen többé.

Ha ezt nem látod... javaslom több Bibliát olvass és kevesebb kormányinfót. Mert utóbbi hiába mondja, hogy keresztény, szembemegy a kereszténység értékeivel.


Az meg, hogy szerinted mit lehet eltusolni és mit nem, az a te dolgod. Ez nem fogja visszahozni a plébánosunkat sem..

2023. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

10, ok, látom te is csak politikai indíttatásból ártod magad bele a kereszténységbe.

Kérlek ne képviselj olyasvalamit, amibne nem hiszel.

2023. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!