Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Révész Sándor fideszes?

Révész Sándor fideszes?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nem az
2023. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Remélem hogy nem, kedvelem...
2023. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van is bármilyen pártszimpátiája, azt mélyen megtartja magának. Teljesen politikamentes interjúkat ad, és megfigyeltem, hogy akkor sem hagyja magát behúzni a csőbe, ha burkoltan politikai állásfoglalásra kényszeríti a riporter, annyira diplomatikusan, semlegesen válaszol. A személyiségéből persze sok minden leszűrhető, az mindenképp, hogy végtelenül szabadságszerető ember és nyitott, inkább kozmopolita személy. Nem tartom valószínűnek, hogy konzervatív vagy kimondottan "nemzeti" érzelmű lenne a szó politikai értelmében.


Egyetlen ellenpéldát tudnék mondani a fentiekre vele kapcsolatban, ez pedig az, hogy pár éve egy - nem politikai jellegű - rendezvényen néhány rockzenész beállt Orbán Viktorral egy közös fotóra, és köztük volt Révész is. De a fentiek tudatában nem hiszem, hogy ez politikai szimpátia alapján történt, szerintem az adott pillanatban nem tudott nemet mondani egy közös fotóra.

jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!