Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez meddig élhet a...

Selena Gomez meddig élhet a betegségével? Azt mondják szegényt nem lehet gyógyítani.

Figyelt kérdés
Azt olvastam gyógyíthatatlan a betegsége, mennyi ideje lehet így hátra neki? Külsőre is elég látványosan szétesett szegény lány... :(

2023. nov. 6. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy egy betegség gyógyíthatatlan még nem feltétlenül halálos, a legtöbb betegségre létezik kezelés, ami nem múlasztja el, de a tüneteket enyhíti.

Akár 100 éves koráig is élhet vele.


Gyógyíthatatlan autoimmun betegség még például a gluténérzékenység vagy a Hashimoto pajmirigy alulműködés is, mégse kérdezel meg egy gluténerzékenyt mennyi van még neki vissza...

2023. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
41%
Azért autoimmun és autoimmun betegség között is van különbség...sajnálatos,hogy a köztudatban ez van,hogy autoimmunba nem lehet belehalni... attól függ mennyit bír ki a test. Minden ember más és minden összefügg. Szóval a válasz:" áttól függ..."
nov. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén van lupuszom, én asztma miatt nem is kezelem szteroiddal, kissé alacsony cukorszint ellenére csak sebeket okoz, jó esélyem van öregen meghalni. Lupusz és lupusz között is van különbség. Valakinek rettentően súlyos és szövődményeket okoz. Bár én pont nem szeretnék sokat élni, de én szerintem pont ezért fogok. :D


35/F

nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyan jutott neked ilyen az eszedbe? Miért halna meg csak mert beteg?

Benne van a pakliban de te is bármikor meghalhatsz egeszsegtol függetlenül.

Gondolom nem vagy túl nagy fanja de valószínűleg mentálisan se stabil ha ez tesz boldoggá tesz

dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És különben is szed gyógyszereket
dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!