Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Schiffer Andrásnak van feleség...

Schiffer Andrásnak van felesége/barátnője? Itt azt olvastam, hogy látták magas és fiatal, alacsony és csúnya, kövér szőke idősebb nővel is félreérthető helyzetben.

Figyelt kérdés

2023. nov. 10. 15:03
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Ismerősöm ismerőse a nője. A szőkére ráillik a leírás. Kérdező, ha szőke vagy, akkor van esélyed. D A csaj posztolt is több közös fotót. Nemrég láttam őket egy rendezvényen.
2023. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hova posztolta? Erre kíváncsi vagyok. A két másik nő ezt nem látja? Ezek szerint egyiket sem veszi komolyan. Számomra ez bátorító, lehet még esélyem nála. Nekem nagyon tetszik.
2023. nov. 11. 12:09
 13/24 anonim ***** válasza:
9%
Esélyed 0!
2023. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Odüsszeusz92 válasza:
90%
Nincs felesége, de ez nem is véletlen, mert a korrektsége dacára egy elég nehéz ember (ideges típusú, türelmetlen).
2023. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
46%
Úgy tudom, hogy nincs felesége. Szerintem sem lehet komoly a kapcsolata ezekkel a nőkkel, ha mindig másikkal látják az emberek. Bennem kérdésként felmerül, hogy ezeknek a nőnemű lényeknek nincs önbecsülésük? De, ha csúnyák örülnek, hogy bárki szóbaáll velük, legyen az akár a Schiffer. Én biztos, hogy nem mutatkoznék vele.
2023. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a magas, fiatal nő a párja. Mi is láttuk őket együtt. Schifi lelkesen ölelgette, csókolgatta a csajt.
jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16-os hol láttátok őket? Kb. mikor? Ki lehet ez a magas nő? Engem kíváncsivá tett a dolog.
febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A szőke a barátnője. Láttuk őket együtt.
febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég karonfogva sétált egy magas nővel. Nekünk nagyon úgy tűnt, hogy az a párja.
febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Érdekes. Valaki tudja ki lehet ez a magas nő, akivel ennyire sűrűn látják az emberek?
febr. 25. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!