Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy hires énekesnek mint Gaga...

Egy hires énekesnek mint Gaga miért kellett egy magyar zenésztől lopni? Szüksége volt rá?

Figyelt kérdés
[link]
nov. 16. 14:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Kozso azt állítja, hogy Lady GaGa tőle lopta Paparazzi című slágerének néhány sorát, ezért az amerikai menedzsmentje segítségével jogi útra terelte a dolgot, dollármilliókra perli az énekesnőt
nov. 16. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
És Kozso kitől lopta?
nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2012-es cikk, azt tegyük már hozzá. Lett belőle valami? 🙂 Teljesen reális, hogy youtube-ra feldobott retró Kozso bulikát nézegetett Gaga, hogy ötletet merítsen. 🤣 Ha Gaga lopott is, akkor nem a szomorú szemű szamurájtól. #2-es kérdése fején találta a szöget.


Ez meg hab a tortán a cikkből..


"én próbáltam hosszú távon gondolkodni, és felvetettem egy közös Lady GaGa–Kozso duett ötletét." 🤭😁

nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz.
jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira röhejes, hogy a magyar emberek gondolkodás nélkül mindent elhisznek amit olvasnakXDD
jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!