Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Domokos Fanni szűz?

Szerintetek Domokos Fanni szűz?

Figyelt kérdés
Aki nemtudná ki, ő az X-faktorban a nyávogós hangú kis hippi x)
2010. okt. 20. 16:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
oszt mi hunnan tudjuk? XD
2010. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

Kösz hogy megdobtál 1 videóval a kicsikéről!D

Már beugrott!D

2010. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Ilyet is csak olyan kérdezhet, aki még az! Fogadjunk, egy tizen éves, pattanásos, elhízott fiú vagy, aki féltékeny minden vele egykorú lányra, aki jól néz ki, mert neked még azsem sikerült, hogy odamenj egy lányhoz.
2010. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Ja, és miért gondolod egyből azt, hogy már nemaz, mert elmúlt 18? Zet 17:07-estől és az utána írótól kérdezem. Nem mindenki olyan mint a mai lányok, lehet neked ezt nehéz elhinni, de legyél rá büszke, hogy már te nem vagy az! ;)
2010. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

És ha az akkor mi van? És ha nem akkor mi van?

1 semmi közzünk hozzá

2 ha az is az én szememben ez dicsérendő mint sem megvetendő


egy 20 éves fiu


U.i hány éves vagy, 12?

2010. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
sztem szűz mert nincs csávó a világon aki lefeküdne vele :)
2010. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
28%

Ezt miért mondod?! Szerintem Fanni igenis nagyon szép lány. Nem minden a külsőség, lehet, hogy nem úgy néz ki mint pl. Mimi, de szerintem az egész mezőnyben a legszebb!! Smink se kell neki, anélkül is aranyos, ellenben a Nyári lányokkal.. nemtudom, másoknak miért tetszik, ha valakin 2kg smink van..

És különösen jól áll neki a fogszabályzó. Fanninak legalább van kisugárzása, ami százszor többett ér a külsőségeknél!

2010. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
hát szerintem nyávogos engem nagyon irritált örülök is hogy kiesett ,és csunya is
2010. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Picit talán sejpít, de aranyos.-)
2010. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Az x-faktorig elhittem róla, hogy az. De a műsor, és a "sztárság" nagyon megváltoztatta, legalább is kívülről ez látszik, így már nem lennék meglepődve, ha beállt volna azon lányok sorába, akik eléggé könnyűvérűek. Nem azt állítom, hogy ez így van, ez a saját véleményem.
2010. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!