Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lagzi Lajcsi miért került...

Lagzi Lajcsi miért került börtönbe?

Figyelt kérdés
nov. 24. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy három pontos kérdés. Megszerezted. Évekig naponta találkozhattál az üggyel. Akkor külföldön voltál, vagy mi?


Röviden: áramot és gázt lopott nagyon nagy tételben. Hogy mi az igazság, motiváció, ki tudja? Zavaros az egész ügy. Meg régebben egy ismert rosszakarójára hivatkozott, hogy az nyomta fel.

nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bírósági ítélet szerint áram és gázlopásért. Ő azt mondja: ártatlan rosszakarója felnyomta.

Véleményem?

Én a római jogból indulnék ki: kinek állt érdekében?

nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Én követtem valamennyire ahogy a bulvárban elém jött-hiányolom a nyilvánosságra került bizonyítékokat,sehol egy fotó ahogy feltárták a hatóságok hogy megy a víz-villany vezeték a mérő felé de hirtelen elágazik és méretlenül megy valahová,vagy számítások arról hogy az x lakásos lakópark kizárt hogy olyan kevés vizet/áramot fogyasszon mint amit a mérő mutat,-bár a Lajcsi szerint saját kútjuk és víztárolójuk/víztornyuk is volt nem csak vezetékes vizük.Beismerő vallomás az építő cégtől aki lefektette a csöveket,kábeleket és be is kötötte,az ellenőrtől aki átvette és kiadta az engedélyt a használatra...

Lajcsin kívül elítéltek valakit aki közreműködött?

Máskor balesetnél,gyilkosságnál, bármi bűncselekményél több bizonyíték kerül nyilvánosságra akár a hatóságoktól is.

Úgyhogy nekem nem túl meggyőző a bűnössége.

nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!