Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Nemzetiben most futó Mester...

A Nemzetiben most futó Mester és Margaritában Szász Júlia mennyire vetkőzik le a meztelen jeleneteknél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most kórházban van, de remélem hamarosan felépül.

nov. 27. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Láttam a darabot, de ezt nem figyeltem
Láttam a darabot, válaszban leírom, h mennyire
Nem láttam a darabot, de tervezem
Nem láttam a darabot és nem is tervezem
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Nemzetyben,Vidnyánszky vezetése alatt meztelenkedés?

Állítólag még az Ádám és Évát is nyakig felöltözve játsszák a szinészek.

nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Amikor én láttam tavaly ilyenkor, akkor nem ő volt Margarita, de gondolom, most is ugyanaz a koreográfia. Az akkori csaj egyszer vetkőzött le, amikor magára keni az Azazellótól kapott krémet. Levetkőzött cicire, de rohadt nagy a színpad, és ő a közönségtől legtávolabb eső sarkában vetkőzött, szóval konkrétan csak akkor láthatott belőle bárki bármit, ha távcső volt nála.
nov. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor viszek majd távcsövet!


A 90-es évek végén Kulka-Wolannal futó (talán Szikora?) rendezésben Margarita (vagy a szobalány?) totál meztelen volt (mondjuk Kulka is, konkrétan egy szál peniszben, de ez annyira nem erdekelt). Gondoltam hátha itt is ez van, de a cicire vetkozes is erdekel.

nov. 30. 05:08
 4/5 anonim válasza:
84%

Hát abban a verzióban, amit én láttam, ott nem olyan szép csaj játszotta Margaritát, mint ez a Szász Júlia, a szobalány Hella konkrétan jobb nő volt, de ő egyetlen ruhadarabot sem vett le egyáltalán.


Mondjuk én nem vagyok annyira barátja a színpadi vetkőzésnek, mert alapból a darabért megyek oda, nem azért, hogy a színésznők cickóját bámuljam, de ez a rendezés amúgy elég gyengére sikerült, szóval nem bántam volna, ha legalább levetkőznek a csajok.:)

nov. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azaz Hella! Talán szöveghűbb is, ha Hella a ribisebb csaj.


Utánanéztem, a 97-es verzió amit láttam Szegeden Valóban Szikora-rendezés volt és

Létay Dóra volt Margarita, valamint egy azóta inkább csak filmes mellékszerepekben feltűnő Czifra Krisztina volt Hella. Hibátlan teste volt mindkettőnek.


Mindketten total meztelenek voltak és lezbiztek is. Gimisként persze h megmaradt bennem! 🤪

nov. 30. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!