Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Nagy Feróról?

Mi a véleményetek Nagy Feróról?

Figyelt kérdés

dec. 5. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szimpatikus énekes, szeretem a slágereit a 80-as évek óta. Ami a szívén az a száján. Ő se szereti Zelenszkijt ami nálam + pont.
dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Józan paraszti eszű, csupaszív, vagány, egyenes ember. Nem változott. A világ változott meg körülötte. Mindig azt képviselte, amit most. A kommunizmus alatt a normalitást akarta, kapott is a fejére, most is a normalitást támogatja. Semmit sem változott.
dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Sosem támogatta a normálisat, és mindig csak behízelgett. Mindenkinek akinek lehetett. Ha nem lehett, akkor az volt a baja, hogy nem lehet.
dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Egy meglehetősen ostoba, takonygerincű ember 0 hanggal.

Ahogy látom, a rajongói is hasonlóan "értelmesek": egyszerű prolik, mint ő.

dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint előadó annyira nem szeretem, élőben mondjuk elég jók, Rice koncertekre mindig érdemes menni, de a stúdióanyagaik valahogy sosem vonzottak. De pl. a korai Pokolgép nagyobb számait Feró írta nekik, vagy a Bikininek is, ezek jól szólnak élőben, meg stúdióban is. Vagy a pár éve kiadott feldolgozás válogatás lemezüket (amelyiken más zenekarok dolgoztak fel Rice számokat) is nagyon szeretem. Mindenesetre meghatározó alakja a magyar rockzenei életnek.
dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
71%
Bírtam a fejét, míg el nem adta magát Orbánnak.
dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Régen minden jobb volt ahogy Nagy Feró is.
dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő a nemzet patkánya
febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csótánya, uccsó.
febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!