Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vadon Janit kirúgták a műsorból?

Vadon Janit kirúgták a műsorból?

Figyelt kérdés
Nem halgattam még a mai adást de állítólag valakire célozgatott a Jacht és egyéb szavakkal.
2023. dec. 11. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2023. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább arra célzott, hogy nem akar a NER-nek pénzt csinálni a továbbiakban.
2023. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nyilatkozta sok mindent meg szeretne csinálni még az életben.Nem hiszem hogy kirúgták vele teljes a műsor.
2023. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem nyilatkozná azt hogy kirúgtak mert rossz emberről mondtam rosszat.
2023. dec. 11. 16:03
 5/8 A kérdező kommentje:

De amúgy érdekes hog Lölővel sokat nem poénkodnak.

Még Bochkorékat megértem hogy miért tilos megemlíteni a nevét.

2023. dec. 11. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó eséllyel a fidesz diktatúrájának elege lett belőle hogy rendszeresen a szájukra veszik a tolvaj bandát a saját maguk által bitorolt rádió műsorában, és az egyikükkel példát statuáltak. Eddig a haszon miatt tűrték őket, de mostanra gondolom úgy vannak vele, hogy több kockázatot jelent, ha a fideszes rádióban reggel 6 és 10 között az igazság is héba hóba elhangzik, amit máskor olyan nagy gonddal hallgatnak el meg másítanak meg a birkáik előtt, mint az a pár millió, amit a műsor hallgatottsága miatti reklámbevétel jelent pluszban, elvégre az csepp a tengerben annyi pénz közt amit 13 év alatt összeloptak.

Szóval röviden ja, valószínűleg "tulajdonosi nyomásgyakorlás" történt, magyarul a fidesz tovább folytatja a "demokratikus" kormányzást.

2023. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes indokokat hozott fel. Felhozta pl. hogy nem látta a lányát még iskolába menni.


Tegyük hozzá, hogy más ember is dolgozik, más ember pedig NYOLC órát, nem négyet a stúdióban. Nem értem hogy lehet ebbe ennyire belefásulni. Nem nehéz fizikai munkát végzett 15 évig.


Aztán lehet tényleg kirugták.

2023. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A lányát is megemlítette?

Elég hülye indok.

Amúgy meg már huszonéves a lánya.

Már mindegy ha lemaradt róla eddig.

2023. dec. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!