Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rajongtál már sztárért annyira...

Rajongtál már sztárért annyira hogy túlságosan védelmezitek?

Figyelt kérdés

dec. 23. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:
hogy túlságosan védelmezitek
dec. 23. 17:54
 2/6 A kérdező kommentje:
szóval van egy műsor ahol kedvenc sztárom szerepelt de egy másik is akivel sokat veszekedet a kedvencemet védtem egy csoportban a sztárt akivel veszekedet szapultam mindenki őt kedveli és ki találták hogy az a sztár ír illetve osztja a fotóit ezért az akivel veszekedet rá írt hogy az emberek azt hiszik hogy ő én vagyok ezért ki írt a csoportba a kedvencem és írta hogy ő nem süllyedni ennyire piti alacsony szintre hogy hamis profilal írjon illetve köszönöm a szimpátiád de nem minden áron illetve ne osszak képeket róla írt is üzenetbe de ott normálisan bocsánatot is kértem tőle azt mondta ő nem haragszik értem hiszen ezt tettem illetve komenetelőket is meg bántottam de ők is engem viszont meg bántam az egészet de nem vártam hogy le pitiz illetve azt írja nem hogy alacsony szintű vagyok privátba meg normálisabb
dec. 23. 18:09
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint azt hitték ő én
dec. 23. 18:10
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom jó ember adományoz de azért csalódtam benne vagy ezek szerint rossz? azt hittem rosszba vannak még ezért tettem de ez már beteges
dec. 23. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A túlságos vedelmezes elfogultsagot jelent. Azt, hogy képtelen vagy beismerni, hogy a kedvencednek lennének hibái, akár legyen szó egy nagyon apró dologról is. Viszont minden más esetben rajongóként feladatod, hogy kiallj mellette, ha igazságtalanul bánnak vele.
dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy eléggé összetett kérdés szerintem. Mármint, a rajongás szót én olyan furának is találom egy kicsit, mert nem mondanám azt, hogy valaha is feltétel nélkül rajongtam valakiért. Igen, vannak sztárok akiket szeretek és tisztelek, akikkel nagyon jó lenne találkozni, ugyanakkor őket is ugyanúgy kezelem/kezelném mint akármilyen másik embert.


Ha bármilyen embert, legyen az sztár, vagy akár egy szürke kisegér, igazságtalanul bántanak, kiállok mellette. Emberként, ez a helyes lépés.


Viszont olyanokba nem ütöm bele az orrom, amihez nincs közöm, és ha a kedvenc sztárom ostobaságot csinál, nem fogok neki tapsikolni örömömben. Az ő élete, azt csinál vele, amit ő akar. Senkinek nincs joga beleszólni.

jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!