Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Willow...

Mi a véleményetek Willow Smith-ről?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok róla?

Ha esetleg nem tiszta róla a kép, itt egy video tőle:


[url= http://www.youtube.com/watch?v=uSdW7RrQ6iQ]Whip my hair[/url]


2010. okt. 22. 16:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
Röviden?... Szvsz: Szar idegesítőőőőő xD A faterja nagy arc de ezhhhhhhh... AHHHHHHHHHHHHHHHHH! KÉREM. ELÉG BÍBÖRBŐL. Már Fax Kivan vele h Farsangi Buliba is szét kell baxni a fülünk? Megszólalt bíbőr Földszint : óóóóóóóóóóóóó kabbe!!!!!!!!!!!!!!!!!! XD. http://www.youtube.com/watch?v=rI06o37LmUg Na őt kéne előre tooolnie!!!
2011. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Végül is az új száma szerintem tök jó!
2011. márc. 5. 05:21
 13/15 anonim válasza:
85%

szánalmasak vagytok ...

mindenki csak fikázni tudja a kis csajt :D 10 évesen kit láttál te igy énekelni,stílusosan oltozkodni stb? :D

csak irigykedtek... amit csinál azt jol csinálja

bejott neki az élet,jo helyre szuletett ennyi :D

jol teszi ;)

2011. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

elöző:

az egyetlen dolog, amiben igazad van, hogy jó helyre született, de szerintem ez qrvára nem az ő érdeme :) stílusosan öltözködik? khmm.. hamár apuci soksoksok dollárt költ profi stylistokra öltöztessék is fel vhogy, ezt se adnám meg plusz pontként. az hogy meg jól tud énekelni, hidd el ha kicsit keresgélnél a korosztályába többszáz különbet is találnál, bár nekem ez az alsótagozatos visitozás sehogy sem jön be, általános iskola mellett lakok, hallok belőle eleget, nemhogy még a tévéből is ez szoljon. összegezve igen, én irigy vagyok, hogy nem egy világsztár az apám, és nem nyomatja fel a seggem a szánalmas médiagyökerek közé úgy, hogy a büdös életbe semmit nem kell tennem érte, de azér ugy csinálok mintha értenék valamihez. ugy csinálni meg mindenki tud, és mindig lesznek olyanok mint TE, akik hétpofára zabálják

2011. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

lehet hogy a szülei zsebből fizetnek neki mindent,de attól még aranyos,jó hangja van

én szeretem :))

13L

2011. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!