Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Örültök, hogy kiszabadult...

Örültök, hogy kiszabadult Gypsy Rose a börtönből?

Figyelt kérdés

jan. 7. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Én nem
jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mindegy,csak ide ne jöjjön.
jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Igenis,meg nem is..

Sajnálom,hogy börtönbe került olyan szempontból,hogy milyen szörnyen bánt vele az anyja,megérdemelte,hogy végeztek vele

Olyan szempontból viszont nem tudom sajnálni,hogy elcsábított egy pasit,majd börtönbe juttatta,ráadásul a pasi életfogytiglant kapott,míg ő 15 évet(legalábbis úgy emlékszem 15 évet kapott)

Megértem,hogy félt az anyjától és nem látott más megoldást,de akkor is kihasznált és egy életre tönkretette a pasit

jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

"kihasznált és egy életre tönkretette a pasit"


Mint szinte minden nő 😅

jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sajnálom, ami vele történt, az anyja ellopta az egész gyerekkorát, tönkretette. Igazságtalannak tartom, hogy a volt pasija életfogytiglant kapott.

Viszont nem értem, hogy miért sztárolják most ennyire.

jan. 7. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha érdekelne a létezése, akkor talán. De nem tudom kiről van szó, és nem is akarok tudni semmit.
jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%
10 évig volt börtönben. Én örülök,hogy kiszabadult,csak azt nem tudom,hogy milyen a mentális állapota.
jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt 10 evet sem mert kedvezmennyel szabadult. Szerintem leult annyit amennyit kellett. A volt baratja viszont kaphatott volna enyhebb buntetest is az eletfogytiglannal.
jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Yeah!
ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!